Ana sayfa » Mobil » Realme X7 ve X7 Pro’ya ek 5G’li bir telefon daha geliyor!!! Hem de çok ucuz!

Realme X7 ve X7 Pro’ya ek 5G’li bir telefon daha geliyor!!! Hem de çok ucuz!

Realme X7 ve X7 Pro’ya ek 5G’li bir telefon daha geliyor!!! Hem de çok ucuz!

Yarın X7 serisini duyuracak olan Realme, son çıkan haberlere göre bu telefonlara ek 5G’li ve bütçe dostu yeni bir model daha tanıtacak.

Akıllı telefon pazarının yükselen yıldızı Realme, yarın merakla beklenen X7 ve X7 Pro modellerini tanıtacak. Son zamanda defalarca kez gündeme düşen bu telefonlar, sızdırılan özelliklere göre kullanıcılarının beğenilerini oldukça toplayacak. Ancak Çinli üretici sadece bu iki model ile yetinmeyecek. Bugün yabancı basında çıkan haberlere göre Realme, amiral gemisi cihazlarına ek, 5G’li ve MediaTek işlemcili uygun fiyatlı başka bir model daha piyasaya sürecek.

Şu anda Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından onaylanan bu cihaz, günümüz modası su damlası çentikli bir ekran ile gelecek ve 720p çözünürlüğe sahip LCD ekran ile desteklenecek. Buna ek olarak, arkada Matris tasarıma sahip dörtlü kamera kurulumuna sahip olacak. Ayrıca parmak izi tarayıcıda arka panelde yer alacak.

realme

Realme V5’in fiyatının 215 dolar civarları olduğunu düşünürsek, benzer özelliklere sahip olan bu telefonunda aynı şekilde bütçe dostu olarak gelmesi bekleniyor. Hatta bazı söylentilere göre V5‘den daha ucuz olacağı ve 1000 doların altında olacağı iddia ediliyor.

Realme

Ortaya çıkan diğer teknik özelliklere değinecek olursak bu yeni Realme telefonu, işlemci olarak gücünü MediaTek Dimensty 720 yonga setinden alacak. Ayrıca  SA, NSA çift modlu 5G desteğine de sahip olacak.

Şu ana kadar  cihaz hakkında tüm bildiklerimiz bu kadar. Ancak daha fazla detay için yarın gerçekleşecek olan lansmanı beklesek iyi olacaktır.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.