Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Nokia Power Earbuds Lite geliyor!!! Bu sefer kesin tutacak!

Nokia Power Earbuds Lite geliyor!!! Bu sefer kesin tutacak!

Nokia Power Earbuds Lite geliyor!!! Bu sefer kesin tutacak!

Yabancı basından çıkan haberlere göre Nokia, yeni kablosuz kulaklığı Power Earbuds için kolları sıvamaya başladı. İşte detaylar…

Mobil sektörün önde gelen şirketlerinden biri olan Nokia, Çinli üreticilere karşı kaybettiği pazar payını, yeni akıllı telefonları ile tekrardan kazanmak istiyor. Şu anda çeşitli amiral gemisi ve bütçe dostu telefonları ile rekabet eden Finlandinyalı teknoloji devi; görünüşe bakılırsa kablosuz kulaklık kategorisini de önümüzdeki günlerde genişletecek. Yabancı basından çıkan son haberlere göre Nokia, yakın zamanda uygun fiyatlı kablosuz kulaklığı Power Earbuds Lite ile tekrardan rekabete girecek.

Bluetooth SIG sertifikası alan Nokia Earbuds Lite, bir önceki nesil Power Earbuds’lara nazaran daha gelişmiş ve yeni olan Bluetooth 5.1 bağlantı yükseltmesi ile gelecek. Bu da, kablosuz kulaklığın pil konusunda daha düşük güç tüketimi sağlamasına olanak tanıyacaktır.

Konuyu biraz daha genişletecek olursak Power Earbuds Lite, şirketin bir önce piyasaya sürdüğü kablosuz kulaklığından daha ucuz olacak. Bunun yanı sıra yükseltilmiş Bluetooth 5.1 bağlantısı ile, 5 saatlik orijinal müzik çalma süresini iki katına çıkaracak. Bu da, içerisinde bulunan  3000 mAh pilin, ek olarak 150 saat güç sağlayacağı anlamına geliyor.

Nokia-Power-Earbuds-Lite

HMD Global bildiğiniz üzere 2020 IFA‘ya katılacak. Aynı zamanda şirket, orta segment için de Nokia 2.4, 3.4, 6.3 ve 7.3 gibi bir dizi akıllı telefonunu tanıtacak. Bu ürünlerin lansmanını gerçekleştirecek olan HMD Global, muhtemelen akıllı telefonlarına ek yeni Power Earbuds Lite kablosuz kulaklığını da bekleyenleri ile buluşturacak.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.