Ana sayfa » iPhone » iPhone 12 için yeni renk seçeneği ortaya çıktı!

iPhone 12 için yeni renk seçeneği ortaya çıktı!

iPhone 12 için yeni renk seçeneği ortaya çıktı!

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 12 modelleri için geri sayım başladı. Şimdi de iPhone 12’nin yeni renk seçeneği ortaya çıktı.

Cupertinolu teknoloji üreticisi Apple, Eylül ayında karşımıza cep yakan iPhone 12 modelleri ile çıkacak. 5G’nin maliyetini düşürmek için kutu içeriğinde şarj adaptörü ve 3.5mm Lightning EarPods kulaklığa yer vermeyecek olan Apple’ın, yeni hamlesi bugün ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yıl iPhone 11 ailesine renk renk seçenek ekleyen Apple, bu yıl renklerine yenilerini ekleyecek. Siyah, beyaz, sarı, lila, kırmızı ve turkuaz renk seçeneklerine ek olarak mavi ve turuncu renkleri dahil edilecek. Gücünü dünyanın en hızlı yonga seti Apple A14’ten alacak olan modellerde, iPad Pro ile tanıdığımız LiDAR tarayıcı da bulunacak.

LiDAR sayesinde derinlik bilgisini daha doğru bir şekilde ölçebilecek olan Apple, AR uygulama ve oyunlarında da devrim yaratacak. Fiyat konusunda 749 dolardan başlayan ve 1.099 dolara kadar çıkan fiyat aralığını tercih edecek olan firma, Türkiye’de güncel kurları uygulayacak.

iPhone 12

Kular ile yeni iPhone‘ların fiyatının 8.999 TL‘den başlaması ve 15.999 TL‘ye kadar çıkması bekleniyor. İki adet ana ve iki adet de Pro model üretecek olan Apple, nihayet 120 Hz tazelemeye geçiş yapacak. Ancak iPhone 12’yi çıktığı gibi alanlar 120 Hz desteğini kullanamayacak.

IC profillerini hala hazır etmeyen Apple, bu profilleri iPhone’un satışa sunulmasından sonra güncelleme ile kullanıcılara sunacak. iOS 14 ile kutusundan çıkacak olan daha küçük çentiğe sahip modeller bakalım bekleneni bu yıl verebilecek mi?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.