Mobil Ağustos 30, 2020 16:00

Vay Anam Vay! Döner Çift Ekranlı LG Wing Muhteşem!

Birbirine çok  yaklaşan akıllı telefonlarda artık tasarım farklı ön plana çıkıyor. Döner çift ekranlı LG Wing ilginç tasarımıyla geliyor!
Vay Anam Vay! Döner Çift Ekranlı LG Wing Muhteşem!

LG, Samsung ve Huawei gibi katlanabilir cihazların peşinde koşmak yerine çift ekranlı LG Wing ile bir aksesuarı destekleyen cihazları piyasaya sürüyor.  Şimdi, telefonun arkasına ikincil bir döner (bükme) ekran entegre ederek bu uygulamayı bir tık daha yükseğe çıkarıyor. Bu cihaz LG Wing olarak biliniyor ve son birkaç gün içinde birçok kez sızdırılmıştı. Şimdi fiyatı da ortaya çıktı.

Piyasaya sürülmesi LG Wing, 2020’nin en tuhaf akıllı telefonlarından biri. Bu, şirketin ilk kez benzersiz bir şey yapışı değil. Birkaç yıl önce, modülerlik konseptiyle bir akıllı telefon piyasaya sürdü. Sonuç, pek iyi sonuç vermeyen  “LG G5 oldu. Ancak Wing modeli katlanabilir ekranlı telefonların karşısına güçlü bir rakip olarak çıkmaya hazırlanıyor.Şu anda 1.000 dolardan başlayan amiral gemisi akıllı telefonların çoğu ile LG’nin benzersiz telefonunun fiyat etiketinde yanlış bir şey yok gibi görünüyor. Ancak soru, bu ikincil ekranın ne kadar yararlı olacağı. Sızan videolardan biri, ana ekran navigasyon için kullanımdayken stok müzik uygulamasını ve çağrı bildirimini görüntülemek için dönen ekranı gösteriyor. Aynı anda pek çok işlemi yapabilmesi açısından ideal.

Ayrıca, bu serideki diğer telefonlarda olduğu gibi Snapdragon 865’in değil, orta sınıf Qualcomm Snapdragon 765G’ye sahip olduğu bildirildi.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.