Ana sayfa » Mobil » Retro Tasarımlı Akıllı Saat! Huami Amazfit Neo…

Retro Tasarımlı Akıllı Saat! Huami Amazfit Neo…

Retro Tasarımlı Akıllı Saat! Huami Amazfit Neo…

Adını daha çok akıllı saatlerle duyduğumuz Huami, yeni akıllı saati Huami Amazfit Neo ile satış rekoru kırmaya hazırlanıyor.

Huami, bir hafta önce yeni ürünlerin lansmanını yaptı ve şimdi ilki ortaya çıktı. Huami Amazfit Neo, retro tasarıma sahip bir akıllı saattir, ancak 24 saatlik kalp atış hızı izleme, adım sayma ve hatta uygulama uyarıları dahil modern zamanın akıllı saati özelliklerine sahiptir. Saat şimdi AliExpress’te ön satışta. Amazfit Neo, her zaman açık 1,2 inç retro tarzı STN (Süper bükülmüş Nematik) ekrana sahiptir. Ekran güç verimlidir ve parlak ışık altında net bir şekilde görülebilir. Ekranı kontrol etmek için bileğinizi kaldırdığınızda açılan bir arka ışığı bile vardır.

Ekranın dört kenarı vardır ve PUR kayışlarına tutturulmuş bir polikarbonat gövde içine yerleştirilmiştir. Saati çalıştırmak için her iki tarafta ikişer tane olmak üzere dört dokulu düğme vardır. Hatta bazı işlevler aynı anda iki düğmeye basmanızı bile gerektirir. Amazfit Neo üç renkte mevcuttur – Yeşil, Siyah ve Turuncu.

24 saatlik kalp atış hızı izleme için bir BioTracker PPG sensörü bulunmaktadır ve saat, kalp atış hızınız anormal ise sizi uyaracaktır. Adımlarınızı izlemenin yanı sıra, sağlığınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olan PAI sağlık değerlendirme sistemi vardır.

Saatin diğer özellikleri arasında 50 metreye kadar su geçirmezlik, tipik kullanımda tek bir şarjla 28 güne kadar dayanacak 160 mAh pil ve Bluetooth 5.0 LE bulunuyor. Akıllı saat, Zepp uygulamasıyla çalışır ve hem Android hem de iOS cihazlarla uyumludur.

Amazfit Neo’nun 49.99 dolarlık bir fiyat etiketi var ve AliExpress‘teki resmi Amazfit mağazası tarafından satılıyor. Ancak, 2 $ ‘lık bir mağaza kuponu alırsanız ve ayrıca ödeme sırasında “AMAZFITNEO” kodunu kullanırsanız sadece 39.99 $’ a satın alabilirsiniz. Maalesef mağaza saatin ne zaman gönderilmeye başlayacağından bahsetmiyor. Ülkemizde resmi olarak satılıp satılmayacağı konusu ise henüz belli değil.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.