Ana sayfa » Xiaomi » Xiaomi 360 derece oyuncu monitörü standı çıkartıyor

Xiaomi 360 derece oyuncu monitörü standı çıkartıyor

Xiaomi 360 derece oyuncu monitörü standı çıkartıyor

Çinli firma Xiaomi 360 derece oyuncu monitörü için ergonomik dizayna sahip ilk monitör sehpasını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Xiaomi Youpin, e-spor ışıklandırması, çift USB bağlantı noktası, havacılıkta kullanılan alüminyumdan kollar ve 360​° dönüş gibi özelliklere sahip yeni bir oyuncu monitör standı piyasaya sürdü. Oyuncu monitörü 399 yuan (58$) fiyatla satılıyor ve Çin pazarı için Youpin web sitesinde mevcut.

Oyun monitörü sehpası, yumuşak ayarlama ve serbest gezinme etkisini kullanıcılara sunmak için basıncı ayarlayarak piston çubuğunun hareketini kontrol eden otomotiv sınıfı gaz yaylarını kullanıyor. Ürün Loctek tarafından üretildi ve laboratuvarda 40.000’e kadar yorulma testine tabi tutuldu. Bu nedenle, günde 10 defaya kadar ayarlandığı varsayılırsa(ki günde 10 defa ellemek ütopik) bile şirket 11 yıla kadar dayanabileceğini iddia ediyor.

Görünüm açısından cihaz, kırmızı bir dokunuşla süslenmiş mat siyah tasasrım kullanıyor. Stant ayrıca tabanında nefes alma efektli ışıklarla birlikte geliyor. Tabanda ayrıca çift USB 3.0 bağlantı noktası mevcut.

Esneklik açısından 85° yükseltme açısı, 15° aşağı döndürme açısı, 90° sola ve sağa dönüşü destekliyor ve ayrıca +180 ° ile -180 ° yatay ve dikey ekran dönüşünü desteklemekte. Yani aşağı-yukarı, sağa-sola neredeyse 360 derecelik bir dönme kabiliyetine sahip. 535 mm öne ve arkaya çekilebilir ve yüksekliği 110-390 mm arasında ayarlanabilir durumda.

Oyun Monitörü Standı, 9 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir ve 10-34 inç ekranla eşleştirilebilir. Böylece 34 inçlik Mi kavisli ekrana uyarlanabilir. Kurulumu da kolay. Entegre braket, masaya kelepçelenerek veya masaya vidalanarak takılabilen iki kurulum yöntemini destekliyor.

Anlaşılacağı üzere bu 360 derece oyuncu monitörü standı sadece bir sehpa. Monitörünüze kolayca entegre edebilirsiniz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.