Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 28, 2020 20:30

Turkcell SuperBox İnceleme – İlk Görüşte Aşk…

İnternet sorunu yaşayanlardan mısınız? Hız problemleriniz mi var? Operatörlerin elinde, oyuncak mı oldunuz?Turkcell SuperBox İnceleme yayında
Turkcell SuperBox İnceleme – İlk Görüşte Aşk…

İnternet hız sorunu, “Neşe’nin kepek sorunundan” sonraki hayatımızdaki en büyük sorun olarak görülebilir. Zira baktığımızda bugün İstanbul’da hızlar iyi olsa da “taşra” olarak geçen yerlerde internet hızları çok kötü olabiliyor. Biz de ofis değişikliği sonrasında bu sorun ile karşı karşıya kaldık ve internetimizin hızı çok kötü bir noktaya geldi. Biz de Turkcell SuperBox ile tanıştık ve hayatımızı değiştiren bu ürünü sizlere tanıtmak istedik. Bugün Turkcell SuperBox İnceleme videosu ile internet sorunu yaşayan birçok kişinin sorunlarına çözüm bulacağımızı düşünüyoruz.

Açıkçası bu süreçte gerçekten çok zor bir süreç yaşadık. Türk Net bizi o kadar zorladı ki; halen de kendilerine fatura ödemeye devam ediyoruz zira faks ile tebligat yollamamız gerekiyor ve faks sorunu yaşıyoruz. Verdikleri hız ya da vermedikleri hız ise 2,89 Mbps download ve 0,15 upload seviyesindeydi. Türk Telekom ise bu seviyelerden yukarı çıkamayacaklarını belirttiler. Zira klasik bahane “postaneye uzaktık” Turkcell ise “uyduya uzaksınız” demeden bu hizmeti bizlere sunabiliyor.

Bu videonun bir reklam videosu olduğunu düşünüyorsanız; yanılıyorsunuz. Zira video içinde de göreceksiniz bu ürünü kendi paramız ile 24 ay kontrat yaparak satın altık. Buradaki adrese tıklayarak başvuru yapabilir ve kimseye “eyvallah” etmezsiniz. Dilerseniz lafı uzatmayalım ve sizler için hazırladığımız severek kullandığımız ve ödediğimiz her kuruş parayı “helal ettiğimiz” bu ürünün incelemesini birlikte izleyelim…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.