Ana sayfa » OnePlus » OnePlus Clover peynir ekmek gibi satacak!

OnePlus Clover peynir ekmek gibi satacak!

OnePlus Clover peynir ekmek gibi satacak!

200 dolar bandında olması beklenen OnePlus Clover hakkında yeni sızıntılar geldi. Çinli firma bu modeli ile peynir ekmek gibi satacak.

Amiral gemisi katili unvanı ile tanıdığımız OnePlus, geçtiğimiz ay politika değiştirmiş ve orta segmente Nord modeli ile merhaba demişti. Şimdi ise Çinli firmanın OnePlus Clover adını taşıyacak olan ve 200 dolar fiyatıyla peynir ekmek gibi satacak telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. 200 dolar bandında olması beklenen telefonda yok yok!

Telefonda 6.5 inç büyüklüğünde 1560 x 720 HD+ çözünürlüğünde ekran yer alacak. Bu ekran fiyatı uygun tutmak için OLED yerine LCD panelden oluşacak. Gücünü Qualcomm’un giriş seviyesi Snapdragon 460 yonga setinden ve 4 GB RAM‘den alacak olan bu modelde, 64 GB dahili depolama birimine yer verilecek. Tabii ki de bu hafıza microSD kart ile 256 GB‘a kadar arttırılabilecek.

OnePlus Clover

OnePlus, yeni uygun fiyatlı telefonunda kameradan kısmayacak. Telefonun arka tarafında 13 Megapiksel + 2 Megapiksel + 2 Megapiksel çözünürlüğünde üçlü kamera kurulumu bulunacak. 18W hızlı şarj destekli 6.000 mAh kapasiteli bataryadan beslenecek olan bu modelde parmak izi okuyucusu da bulunacak.

LCD panel kullanılacağı için parmak izi okuyucusu telefonda fiziki olarak yer alacak. Yani ekrana entegre edilemeyecek. 3.5mm kulaklık girişine de sahip olacağı söylenen bu model, söylendiği gibi 200 dolar bandında çıkarsa peynir ekmek gibi satabilir. Özellikle Türkiye pazarına da giriş yapan firma, bu modeli 2000 TL bandında tutarsa adından baya söz ettirebilir.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.