Ana sayfa » Mobil » IFA 2020: Avrupa’nın Büyük Teknoloji Fuarı Hakkında Bilmeniz Gerekenler.

IFA 2020: Avrupa’nın Büyük Teknoloji Fuarı Hakkında Bilmeniz Gerekenler.

IFA 2020: Avrupa’nın Büyük Teknoloji Fuarı Hakkında Bilmeniz Gerekenler.

IFA olarak bilinen Internationale Funkausstellung Berlin, dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarlarından biri. IFA 2020 Eylül başında…

Berlin Uluslararası Radyo Sergisi” olarak çevrilen ancak çoğunlukla IFA olarak bilinen Internationale Funkausstellung Berlin, dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarlarından biri olarak geleneksel tarihinde Eylül başında başlıyor. Bununla birlikte, 2020‘de yüz yüze etkinlikler çok popüler değil. IFA 2020‘de yüz yüze yapılan çok daha küçük bir etkinlik olacak ve IFA 2020 Xtended Space adı altında sanal erişim de olacak.

Her şeye rağmen, teknoloji için tatil sezonu her zamanki kadar önemli. Büyük markalar, IFA 2020‘yi akıllı telefonlar için bir başlatma rampası olarak kullanmaya devam edecek, aynı zamanda tabletler, dizüstü bilgisayarlar, kulaklıklar ve ses ürünleri ve diğer birçok ürün için de kullanacak.

IFA Berlin

IFA Berlin

Geçen yıl daha normal bir yıl olan IFA 2019‘da LG G8X, Moto One Zoom, Sony Xperia 5, Nokia 6.2 ve 7.2, TCL’nin yepyeni akıllı telefonları, Huawei Kirin 990 yongası ve daha birçok yeni teknolojik ürünün lansmanını gördük. IFA 2020‘de ürün yelpazesinin daha küçük olacağından eminiz, ancak umarız normalde gördüğümüz kalite hala vardır!

IFA 2020: Tarihler ve önemli bilgiler

IFA 2020 resmi olarak 3 Eylül 2020’de başlıyor ve 5 Eylül’de sona eriyor. Bu da onu olağan teknoloji fantezisinin kısaltılmış bir versiyonu haline getiriyor. Etkinlik hala Almanya’nın Berlin kentindeki Messe Berlin kongre merkezinde gerçekleşiyor, ancak normalden daha küçük bir ölçekte.

IFA 2020, 3 Eylül‘de başlayacak ve 5 Eylül‘e kadar devam edecek.

IFA genellikle halka açık olsa da, bu yıl COVID-19 salgınlarını önlemek için kapalı bir etkinlik olacak. IFA, halkın basın konferanslarına katılmaları ve uzaktan turlar sergilemeleri için sanal bir IFA 2020 Xtended Space etkinliğini duyurdu.

Fuar başladığında yeni cihazları ve geleceğin teknolojilerini sizlere aktarmaya aktarmaya devam edeceğiz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.