Ana sayfa » Mobil » Veee Huzurlarınızda Ulefone Armor 8 5G!

Veee Huzurlarınızda Ulefone Armor 8 5G!

Veee Huzurlarınızda Ulefone Armor 8 5G!

Askeri sınıf sağlamlığa sahip yeni telefonlar Ulefone, bu kez ilk 5G sağlam telefon olma özelliğine sahip Ulefone Armor 8 5G ile geldi.

Ulefone, bazı yenilikçi teknolojiler ve akıllı telefonlarla her zaman hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. Şaşırtıcı bir şekilde şirket, dünyanın ilk 5G dayanıklı akıllı telefonu Ulefone Armor 8 5G ile bir kez daha ilgilenenleri şaşırtmak için burada. Ulefone bugün Armor 8 5G’nin şaşırtıcı yüksek internet hızlarını sergileyen tanıtım videosunu yayınladı.

Yeni akıllı telefon, sağlam tasarımı olağanüstü hızlı yeni nesil iletişim protokolü ile birleştirecek. Telefonun 443 Mbps’ye kadar en yüksek indirme hızını ve yukarıdaki videoda gösterildiği gibi 114 Mbps’lik yükleme hızını görebiliyoruz. 5G ağının günlük yaşamlarımızda büyük bir değişiklik getireceğine inanılıyor ve Ulefone şimdiden hazırlanmaya başladı.

5G varyant tasarımı, AliExpress aracılığıyla zaten satışta olan Ulefone Armor 8‘den pek farklı görünmüyor.

Ulefone Armor 8 5G akıllı telefonun, piyasadaki diğer orta sınıf akıllı telefonlar gibi MediaTek Dimensity 800 SoC ile birlikte gönderilmesi bekleniyor. Kusursuz çoklu görev yapabilmeyi sağlayacak 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama olacaktır. Dahası, kaliteli bir ön kameraya sahip 6.7 inç FHD + damla çentikli ekran ile gelebilir.

Yakın zamanda piyasaya sürülen Armor 8 akıllı telefonlarla bazı benzerliklere sahip olması bekleniyor. Cihaz özellikleri ve fiyatlandırması hakkında başka bilgi yoktur. Ancak, resmi lansmandan önce daha fazla bilginin ortaya çıkmasını bekliyoruz. Ayrıca, 139,99 $ karşılığında satın alınabilen uygun fiyatlı bir sağlam akıllı telefon arıyorsanız, Ulefone Armor 8 4G sürümüne göz atabilirsiniz. Ulefone AliExpress mağazasında mevcuttur.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.