Ana sayfa » Mobil » Samsung Galaxy A12 bedava fiyatına geliyor! Tabi kur böyle olmasa…

Samsung Galaxy A12 bedava fiyatına geliyor! Tabi kur böyle olmasa…

Samsung Galaxy A12 bedava fiyatına geliyor! Tabi kur böyle olmasa…

Uygun fiyatlı akıllı telefonlarını arttırmak isteyen Samsung, yeni Galaxy A12 modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor!

Samsung’un uygun fiyatlı telefonlar ile donattığı “Galaxy A” serisi, yeni Galaxy A12 modeliyle çeşitlenmeye devam edecek. Bu yılın Mart ayında en ucuz Galaxy A serisi modelini “Galaxy A11” adıyla tanıtan Güney Kore merkezli teknoloji devi, yeni Galaxy A12 ile ucuz telefon geleneğini sürdürmek istiyor. Öyle ki bugün ortaya çıkan telefon, donanım tarafında fazla vaadde bulunmadığından uygun fiyatlı olacağa benziyor. Peki Samsung Galaxy A12 hakkında neler biliyoruz?

SM-A125F model numarasına sahip olması beklenen yeni Samsung Galaxy A12, iki farklı sürüm ile satışa sunulacak. Galaxy A11’deki gibi 2GB ve 3GB RAM seçeneklerini, Galaxy A11’in aksine 32GB ve 64GB dahili depolamayla sentezleyecek olan model, tam bir anne-baba telefonu olacak. Hatırlarsanız Galaxy A11 yalnızca 32GB dahili depolama seçeneği ile karşımıza çıkmıştı. Buna ek olarak arka tarafında fiziksel parmak izi sensörünü ve üçlü kamera kurulumunu bulundurması muhtemel olan Galaxy A12; siyah, beyaz, kırmızı ve mavi renkleri de beraberinde getirecek.

Cihazın arka taraftaki kameraları günü kurtarabilecek yapıda iken, ana kamera 13MP çözünürlükte. Diğer iki kamera ise 5MP + 2MP olarak sol üst köşede sıralanırken, 4.000 mAh büyüklükteki pil cihazın “+” yönlerinden birisi. Son olarak yonga tarafında henüz bir bilgi bulunmazken, cihazın uygun fiyatlı giriş segment bir model olacağını tekrar hatırlatalım.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.