Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Realme akıllı saat; iki yeni tasarımdan birisi resmi olacak!

Realme akıllı saat; iki yeni tasarımdan birisi resmi olacak!

Realme akıllı saat; iki yeni tasarımdan birisi resmi olacak!

Dünyanın en büyük yedinci akıllı telefon üreticisi Realme, bu başarıyı akıllı saat konusunda da yakalamak istiyor!

Geçtiğimiz ay akıllı saat pazarına giriş yapan ve ilk akıllı saatini “Realme Watch” olarak pazara sunan Realme, yeni saatler ile ürün gamını genişletmek istiyor. Diğer pazarların aksine büyümeye devam eden ve büyük üreticileri de cezbeden giyilebilir teknoloji pazarında elini güçlendirmeyi planlayan şirket, iki yeni akıllı saat ile de bu planlarını gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Şirketin aldığı iki patent, ilk saati fazlasıyla andırıyor ve yakında görücüye çıkıyor.

İki yeni akıllı saat tasarlayan ve ilk etapta birisini pazara sunacak olan Realme, bu saatlerden birini daha köşeli ve daha büyük ekranlı bir şekilde karşımıza çıkartacak. Diğer model ise daha küçük ve daha yuvarlatılmış bir tasarıma sahip olacak; ancak henüz ortaya çıkan bilgiler saatlerin geleceği hakkında net hüküm vermemize engel oluyor. Öyle ki saatler hakkında bildiklerimiz şuan için oldukça kısıtlı.

Aynı zamanda ortaya atılan bir diğer iddia, bu iki tasarımın ilk Realme Watch’un yenilenmiş versiyonu olacağını söylüyor. İlk saatin ortaya çıkardığı dezavantajların bu saatte ortadan kalkacağı ve çok daha başarılı bir saatin bizi beklediği de yapılan iddialar içerisinde yer alıyor. Bu arada patentlerin Aralık 2019‘dan kaldığını ve belki de ilk Realme Watch’un planlanan tasarımlarından biri olduğunu da belirterek yeni iddiaları beklemeye koyulalım.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.