Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 27, 2020 21:30

Herkes tamamsa sıra onda; OnePlus Smart Watch çok yakında!

OnePlus, akıllı TV ve kablosuz kulaklıkların ardından şimdi de, ilk akıllı saati olan OnePlus Smart Watch 'ı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.
Herkes tamamsa sıra onda; OnePlus Smart Watch çok yakında!

Çin menşeili teknoloji devi OnePlus, akıllı telefonlarındaki başarısını giyilebilir teknoloji ve diğer ürünlere aktarmak için hız kesmeden çalışıyor. Bildiğiniz üzere telefon üretimi yapan şirketlerinin çoğu, bu yıldan itibaren giyilebilir teknolojiler ve Tv işine de girmeye başladılar. Özellikle Çinli üreticilerin birbirleri arasında rekabet ettiği akıllı saat segmentine, çok yakında OnePlus‘da ,”OnePlus Smart Watch” ile giriş yapacak.

OnePlus akilli-saat

W301GB model numarası ile IMDA  sertifika sitesinde listelenen OnePlus Smart Watch, görünüşe bakılırsa çok yakında sahipleri ile buluşacak.

Aslına bakarsanız OnePlus’un akıllı saat planları çokta yeni başlayan bir şey değil. Çünkü şirket, 2016 yılında Çin’in Shenzhen şehrinde gerçekleştirdiği OnePlus 8 lansmanında,  bir akıllı saat başlatacağına dair sözlere değinmişti. Ancak o zamanda bugüne kadar herhangi somut ya da soyut bir şey göremedik.

Yine de hedeflerinden şaşmayan dev üretici, görünüşe bakılırsa 2016’da sözünü ettiği akıllı saati önümüzdeki günlerde sürpriz bir şekilde kullanıcılarına sunacak.

IMDA sertifika sitesi, saatin fiyatı ve teknik özellikleri hakkında hiçbir şekilde bilgi vermiyor.  Ancak OnePlus’ın kardeş şirketi olan OPPO’nun, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü akıllı saatini göz önünde bulunduracak olursak, OnePlus akıllı saatinde benzer bir fiyat ile gelmesi yüksek bir ihtimal gibi duruyor.

Bakalım Çinli üretici ilk akıllı saati ile beğenileri toplayabilecek mi? Bekleyip görelim.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.