Ana sayfa » Mobil » Huawei Mate 20 Pro İçin Müjde! EMUI 10.1 Güncellemesi…

Huawei Mate 20 Pro İçin Müjde! EMUI 10.1 Güncellemesi…

Huawei Mate 20 Pro İçin Müjde! EMUI 10.1 Güncellemesi…

Huawei 2020 yılının güncellemelerine devam ediyor. P40 Pro serisi çıktığından beri EMUI 10.1 güncellemesi alan cihazlar artıyor.

Huawei, bu yılın başlarında HUAWEI P40 serisi ile piyasaya çıktığından beri cihazlarına EMUI 10.1 güncellemesi veriyor. Güncelleme sunumu Çin’de başladı ve ardından diğer bölgeler geldi. Ne yazık ki, Çin telekom devi bu bölgede hiçbir zaman büyük bir akıllı telefon oyuncusu olmadığından, Hindistan güncellemeyi alan son ülkelerden biri. Bu nedenle, 2018’den itibaren Mate 20 Pro EMUI 10.1  güncellemesini diğer ülkelerden bir ay sonra, henüz yeni almaya başladı.

Son zamanlarda, Honor 20 ve Honor View 20 adlı iki Honor akıllı telefonu Hindistan‘da Magic UI 3.1‘e (Honor akıllı telefonlar için EMUI 10.1) güncellendi. Ardından, birkaç gün önce HUAWEI P30 Pro da aynı güncellemeyi ülkede almaya başladı.

"<yoastmark

Şimdi, HUAWEI Mate 20 Pro, bölgede benzer bir muamele görüyor. Bu telefon için güncelleme 10.1.0.291 (C675E9R1P5) yapı numarasıyla geliyor ve büyük bir 4.80GB boyutunda. Şirketin 2018 amiral gemisi olarak, firmanın mobil yazılımının bu sürümünde sunulan neredeyse tüm yeni özellikleri alıyor.

Dikkate değer özelliklerden bazıları yeni AOD stilleri, yeni parmak izi animasyonları, Çoklu Pencere, yeni temalar, Smart Charge ve daha fazlasını içerir. Güncelleme ayrıca cihaza Temmuz 2020 güvenlik yamasını da getiriyor. Bununla birlikte, Mate 20 Pro için 10.1 gruplar halinde piyasaya sürülüyor ve bu nedenle ülkemizde de güncelleme alması biraz zaman alabilir. Ancak 2 ay içinde güncelleme alacağını öngörmek mümkün.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.