Ana sayfa » Mobil » Uçuşa Hazırız! Realme Narzo 20 ve Narzo 20 Pro Geliyor!

Uçuşa Hazırız! Realme Narzo 20 ve Narzo 20 Pro Geliyor!

Uçuşa Hazırız! Realme Narzo 20 ve Narzo 20 Pro Geliyor!

Realme birkaç ay önce Narzo serisini Hindistan’da duyurmuştu. Şimdi Realme Narzo 20 ve Pro modeli geliyor. Ortalık karışacak!

Sadece birkaç ay önce Realme, Hindistan’da Narzo adlı yeni bir akıllı telefon serisini duyurdu. Serinin halihazırda iki telefonu var – Narzo 10 ve Narzo 10A – ancak bir sızıntı yeni mdoellerin yolda olduğunu ortaya çıkardı. Şimdi ise Realme Narzo 20 ve 20 Pro yolda. İki telefon hakkında henüz bir ayrıntı yok, ancak cihazların piyasaya sürülmesinden önceki haftalarda daha fazla bilgi ortaya çıkacak.

Narzo 10A ve Narzo 10, yeni satılmaya başlamış telefonlardır ve yaklaşan Narzo 20 serisinin aynı çizgiye girme olasılığı vardır. İlki, Endonezya’da satılan Realme C3’ün üçlü kameralı versiyonu, ikincisi ise Myanmar’da Realme 6i ile satılan aynı telefon. Hindistan’da satılan bir Realme 6i var, ancak Avrupa Realme 6’larının yeniden yapılandırılmış bir versiyonu.

Şu anda Realme, Hindistan’da Realme 7 serisini ve Çin’de Realme X7 serisini piyasaya sürmeye odaklanıyor. Narzo 20 serisi daha sonra gelecek. Eylül ayında tanıtılması ve MediaTek yonga setiyle gelmesi bekleniyor. Narzo 10’un 4 GB RAM ile gelmiş olması düşünülünce Narzo 20’nin 6 GB RAM ile gelme olasılığı var. Bütçe dostu giriş seviyesi telefonların da artık orta segmente yaklaşmasıyla birlikte uygun fiyatlı telefonlarda bariz rekabet başladı. Realme Narzo serisinin Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor. İlerleyen zamanlarda siz değerli okuyucularımıza bilgi vereceğiz.

 

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.