Mobil Ağustos 26, 2020 17:00

Giriş Segmentinde Rakipsiz! Cubot Note 20 Pro…

Fiyatların artmasıyla giriş segmentine yönelenlerin sayısı arttı. Adeta orta segment gibi olan Cubot Note 20 Pro fiyatıyla bu açığı kapatıyor.
Giriş Segmentinde Rakipsiz! Cubot Note 20 Pro…

Şirket kısa süre önce üç yeni akıllı telefon piyasaya sürdü: C30, X30 ve Note 20 Pro. Tüm bu cihazlar, uygun fiyata büyüleyici özellikler sunarken dün satışa çıktı. Cubot Note 20 Pro, dairesel kamera halkası ve muhteşem özellikleri nedeniyle diğer akıllı telefonlardan biraz farklı bir akıllı telefon.

Note 20 Pro, geçtiğimiz günlerde selefine göre bazı gelişmelerle piyasaya sürüldü.Yeni akıllı telefon, yükseltilmiş 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile daha verimli ve güçlü Helio P60 SoC‘ye sahiptir. Bir damlası çentiğini çevreleyen devasa bir 6,5 inç tam görünüm ekrana sahiptir. Cihazın ön tarafındaki daha ince çerçeveler, izleme deneyimini daha sürükleyici hale getirir. Cihazdaki kauçuk doku, tutmayı daha rahat hale getirir ve birinci sınıf bir görünüm verir. Dairesel dörtlü kamera modülü, akıllı telefonun görünümünü daha da iyileştirir ve genel tasarımını zenginleştirir. Yoğun görevleri kolayca yönetmek için oldukça etkili olan sekiz çekirdekli bir MT6771 Helio P60 yonga seti ile güçlendirilmiştir. Yerleşik GPU, grafik işlemeyi daha da geliştirir.

Yeni piyasaya sürülen akıllı telefon, 12 megapiksel Sony IMX486 sensör, 20 megapiksel Sony IMX350 derinlik sensörü ve 0,3 megapiksel ışığa duyarlı lens içeren bir dörtlü arka kamera sensörü içeriyor. Güzel özçekimler için su damlası ekranının içine 8 megapiksel AI özçekim kamerası yerleştirilmiştir. AI güzelleştirme ve diğer yazılım geliştirmeleri kamerayı daha etkili hale getirir.

Fiyatına gelecek olursak; AliExpress‘te sadece 99$ etiketiyle satılıyor. Ülkemizde 732 TL’ye tekabül eden fiyatının vergilerle nasıl olacağını bilemiyoruz ancak bu fiyata doyurucu özellikler sunduğunu ve kaçırılmaması gerektiğini söylemeliyiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.