Ana sayfa » Mobil » Tövbe Estağfurullah! Oyun Hamuru Gibi Telefon: FlexPai 2

Tövbe Estağfurullah! Oyun Hamuru Gibi Telefon: FlexPai 2

Tövbe Estağfurullah! Oyun Hamuru Gibi Telefon: FlexPai 2

FlexPai 2 ilginç katlanış şekli ve görünüşü ile çığır açacak gibi görünüyor. Hem esnek hem göz alıcı olduğu için çok konuşulacak.

Royole FlexPai 2, Mart ayında Çin’deki bir etkinlikte duyuruldu. Ancak üretici, yılın ikinci çeyreğine kadar piyasaya sürülmeyeceğini söyledi, ki bu tabii ki çoktan geçti. Gecikme için COVID-19’u suçlayabiliriz. Ancak, yeni ayrıntıların ortaya çıkmasıyla birlikte cihaz yakında piyasaya sürülebilir.

Mart ayındaki lansman etkinliğinde Royole, ikinci nesil katlanabilir telefonun 3. nesil Cicada Wing Tam Esnek Ekranına sahip olacağını açıkladı. Ekran, açıldığında 7.8 inç boyutundadır ve 4: 3 en boy oranına sahiptir.

Digital Chat Station’a göre, FlexPai 2’nin ekranı 1920 x 1440 çözünürlüğe sahip olacaktır. Bu bir OLED ekrandır ancak standart 60Hz yenileme hızına sahiptir. Sızıntı yapan kişi, cihazın içindeki Snapdragon 865 işlemcisinin 12 GB RAM ile eşleştirildiğini ancak depolama kapasitesinden bahsetmediğini söylüyor. Ancak Royole, cihazın UFS 3.0 depolama alanına sahip olacağını söyledi.

FlexPai 2, dörtlü arka kameralara sahip olacak. Birincil sensör 64 MP kameradır ve 16 MP sensör, 8 MP sensör ve 32 MP ön kamera ile birlikte gelir. Bu etkileyici bir konfigürasyon ve orijinal FlexPai’nin 16MP + 20MP’sinden bir yükseltmedir.

Royole, ekran boyutu hala önceki modelle aynı boyutta olmasına rağmen pil kapasitesini 4450 mAh’e çıkardı. Sızıntı yapan kişi, cihazın 6.5 mm kalınlığında (katlanmamış) olduğunu ve 340 gram ağırlığında olduğunu söylüyor.

Henüz bilmediğimiz başka detaylar da var ancak Royole’un cihazı yakında duyurmasını bekliyoruz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.