Akıllı Saat Ağustos 25, 2020 17:00

Apple Watch satın almak artık daha ucuz olacak! Apple Watch SE geliyor

Apple'ın bir süredir iPhone'larda uyguladığı SE akımı Apple Watch akıllı saatlere de geliyor. Uygun fiyatlı Watch SE geliyor.
Apple Watch satın almak artık daha ucuz olacak! Apple Watch SE geliyor

Apple iPhone 12 ile birlikte tanıtacağı Watch 6 için hazırlıklarına devam ediyor. İddialara göre Watch 6‘dan daha uygun fiyatlı Apple Watch SE tanıtılacağı gündemde. Tıpkı iPhone SE modellerinde olduğu gibi Watch SE uygun fiyatıyla dikkat çekecek. Diğer bir iddia ise Watch SE‘nin bir kaç küçük değişiklik dışında Watch 3 serisiyle aynı olacağı yönünde. Performansı arttırılarak satışa sunulacak olan Watch SE şuan satışta olan Watch 3 serisinin yerini alacak.

Apple Watch

Apple Watch 3 özellikleri 

Watch 3‘ün en önemli özelliği kablosuz LTE özelliğinin bulunması; Mobil veri bağlantısı için ise yeni bütünleşik elektronik SIM kullanıyor, 38 mm ve 42 mm kasa boyutları ile satışa sunulan akıllı saatte çift çekirdekli işlemci bulunuyor. Bluetooth ve Wi-Fi içinse yeni W2 çipi yer alıyor. Ayrıca önceki nesillere ait kayış ve kordonları kullanmanıza imkan veriyor; yerleşik GPS, kalp atış hızı sensörü, 50 metre suya dayanıklı tasarım, güncellenen kapsamlı antrenman uygulaması, kişiselleştirilebilir saat kadranları, komplikasyonlar, güçlü Siri desteği ve uygulama ile bildirimlere anında ulaşmanızı sağlıyor. Watch 3 sadece iPhone ile uyumlu olarak çalışıyor ve geniş uygulama seçenekleri ile oldukça kullanışlı.

Yeni çıkacak olan Watch SE modeli için tahmin edilen fiyat 199 dolar. 2021 yılında satışa sunulması beklenen akıllı saatin uygun fiyatı ile tercih edileceğini düşünüyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.