Mobil Ağustos 24, 2020 13:00

Bir Hışımla Geliyor Ki! Huawei Watch GT 2 Pro

Akıllı saatlerin yarışa girdiği bu dönemde Huawei Watch GT 2 Pro Bluetooth SIG sertifikasını aldı. Yeni dostumuz Watch Fit'e benziyor.
Bir Hışımla Geliyor Ki! Huawei Watch GT 2 Pro

Yeni bir akıllı saat yakın zamanda Bluetooth Special Interest Group tarafından onaylandı. Saatin Huawei markası altında piyasaya sürülmesi gerekiyor ancak model numarası bildiklerimizden farklı. Huawei Watch GT 2 Pro; FCC, Avrupa ECC’si, Malezya’nın SIRIM’i ve Singapur’un IMDA’ı gibi çeşitli ajanslar tarafından onaylanmıştır. Model numarası VID-B19 olan yeni çıkacak akıllı saatin temel özelliklerinden birinin 10W kablosuz şarj desteği olduğu bildirildi.

Huawei Watch GT2 Pro-1

Huawei Watch GT2 Pro-1

Saat, Watch GT 2 ile aynı 455mAh pil kapasitesine sahip olacak ancak pil ömrünün aynı olup olmayacağını söyleyemeyiz. Huawei Watch GT 2’nin satış noktalarından biri de 2 haftalık pil ömrü. Yaklaşan pro sürümü, Watch GT 2 ve Watch GT 2e’ye kıyasla daha fazla özellik içermeli ve elbette daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olmalıdır.

Huawei Watch GT 2 Pro’nun tasarımı bilinmemekle birlikte, öncekiler gibi dairesel bir kadrana sahip olmasını ve birden çok boyutta mevcut olmasını bekliyoruz. Watch GT 2 Pro ile ilgili diğer bilgiler bu aşamada seyrek kalıyor. Gizchina, Huawei’nin akıllı saati, Ekim ayında çıkacağı söylenen Mate 40 serisi ile birlikte tanıtmasını bekliyor. Ancak bu iddia, Huawei’nin Mate 30 serisini Eylül 2019’da Watch GT 2 ile duyurmasına dayanıyor gibi görünüyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.