Ana sayfa » OPPO » Yeni OPPO cihazı 65W şarj özelliği ile TENAA’da göründü!

Yeni OPPO cihazı 65W şarj özelliği ile TENAA’da göründü!

Yeni OPPO cihazı 65W şarj özelliği ile TENAA’da göründü!

65W hızlı şarj özelliği olacak olan yeni OPPO modeli TENAA’da listelenmeye başladı! OPPO neler peşinde?

TENAA, veritabanına bugün erken saatlerde dahil edilen F17 Pro haricinde yeni bir Oppo telefonu daha ekledi. Sadece 7,48 mm kalınlığında ve 164 g ağırlığında olan yeni OPPO cihazı TENAA’da listelenmeye başladı.

Dijital Sohbet İstasyonuna göre PEAM00/PEAT00 kodlu bu model, 65 W hızlı şarj özelliğine sahip olduğu için oldukça ilginç. Pil 2.100 mAh olarak listelendi, ancak bunun kesinlikle bir hata olduğunu ve gerçek kapasitenin bunun iki katı olduğunu düşünüyoruz(Zira iki hücreli pil hızlı şarjlı telefonlarda yaygın bir durum).

Üçlü kameranın düzenine bakılırsa, bu bir A serisi telefon olacak. Oppo A72 ve A92’lerin ikisi de benzer kare kamera kurulumuna sahip. A92’lerin küresel pazar için “Reno4 Z 5G” olarak yeniden markalandığını, dolayısıyla bir Reno telefonu da olabileceğini aklımızdan çıkartmamak gerekiyor.

Telefon 48 MP ana ve 8 MP ikincil kamera (büyük olasılıkla ultra geniş lensli) ve ayrıca 2 MP modül (muhtemelen derinlik sensörü) ile donatılmış gibi gözükmekte. 32 MP selfie kamerası için ekranın sol üst köşesinde bir delik bulunuyor.

Ekrana bakacak olursak, 1.080×2.400 piksel çözünürlüğe sahip 6.43 Inç AMOLED ekran bizleri karşılıyor. Yenileme hızından söz edilmemiş, ancak hem A72 hem de A92 modelleri ve hatta orta segment A53 bile HRR ekranlarına sahip olduğunu göz önünde bulundurursak, bu cihaz da büyük olasılıkla aynı özelliklerde olacaktır.

Yeni cihazda, modeli bilinmeyen 2.0 GHz’de sekiz çekirdekli CPU tarafından desteklenmekte. Ayrıca bu işlemci 5G modeme sahip. Cihaz 8 GB RAM ve 256 GB depolama ile gelecek ve Android 10 tabanlı ColorOS 7’ye sahip.

Bu telefonun ne zaman açılacağına dair bir haber henüz yok.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.