Ana sayfa » Mobil » ASUS Kullanıcıları Çok Ballısınız! Android 11 Beta…

ASUS Kullanıcıları Çok Ballısınız! Android 11 Beta…

ASUS Kullanıcıları Çok Ballısınız! Android 11 Beta…

ASUS Android 11 Beta sürümü müjdesini verdi! Zenfone 6 kullanıcıları yaşadı. Önümüzdeki hafta da Zenfone 7 piyasaya sürülecek.

ASUS, önümüzdeki hafta Zenfone 7 serisini piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Öte yandan, Zenfone 6 için ASUS Android 11 Beta için kayıtlar açtı. Farkında olmayanlar için bu telefon Android Pie ile piyasaya sürüldü ve geçen yılın sonlarında Android 10’a güncellendi. Önümüzdeki güncelleme ikinci Android güncellemesi olacak.

ASUS Zenfone 6, imzalı flip kamerasının yanı sıra stok Android benzeri yazılım deneyimi sunmasıyla biliniyor. Her ikisinin de 26 Ağustos’ta ilk olarak şirketin ana ülkesinde lansmanı planlanan halefi için geri dönmesi bekleniyor.

Güncelleme programından bahsedersek, kullanıcıların kaydolmak için 17.1810.2008.171 numaralı yapıya sahip olmaları gerekir. Zenfone 6 kullanıcısıysanız ve Android 11’i el cihazınızda herkesten önce denemek istiyorsanız, belirtilen yapıya güncellediğinizden emin olun ve ardından Ayarlar’da “Sistem güncellemesi” bölümüne girin. Bu ekranda, sağ üst köşede bulunan dişli simgesine dokunun ve son olarak “Beta Test Programına Kaydolun” seçeneğine dokunun.

Kaydolma bölümü 4 Eylül’e kadar açık olacak ve seçilen kullanıcılar 9 Eylül’de bilgilendirilecek. ASUS tarafından belirtilen tek kural, cihaz önyükleyicinizin asla kilidini açmamış olmanız gerektiğidir. Bu, daha önce önyükleyicinin kilidini açan ve yeniden kilitleyen kullanıcıların program için kaydolamayacağı anlamına gelir.

ASUS Zenfone 7 de büyük beklentilerle bomba gibi bir giriş yapacak. Snapdragon 865+ ile gelecek olan telefon büyük ihtimalle piyasaya çıktıktan sonra Android 11 Beta güncellemesi alabilecek.

 

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.