Ana sayfa » Mobil » Samsung Galaxy S20 Fan Edition ve “360 derece” videosu ; çok can yakar çook!

Samsung Galaxy S20 Fan Edition ve “360 derece” videosu ; çok can yakar çook!

Samsung Galaxy S20 Fan Edition ve “360 derece” videosu ; çok can yakar çook!

Galaxy Note20 serisinde kullandığı tasarımı Galaxy S20 serisine adapte etmek isteyen Samsung, yeni Galaxy S20 Fan Edition modeliyle geliyor!

Samsung’un birkaç gündür gündeme gelen yeni telefonu Galaxy S20 Fan Edition, ortaya çıkan görüntüler yetmezmiş gibi bu kez de 360 derecelik videosu ile karşımıza çıktı. Geçtiğimiz günlerde rengarenk bir şekilde sızdırılan cihaz, tasarımsal anlamda birçok insanı tatmin edecek. Üstelik donanım tarafında da son derece iddialı bir model olacağı söylenen S20 Fan Edition, Galaxy Note20 serisinin tasarımını S20 serisine kazandıracak. Peki Samsung Galaxy S20 Fan Edition hakkında neler biliyoruz?

6.4 inç veya 6.5 inç FHD+ çözünürlükte bir ekran ile karşımıza çıkması beklenen Galaxy S20 Fan Edition, 120Hz tarama hızını da kullanıcılara sunacak. Yonga tarafında da son derece başarılı olacak olan cihaz, diğer “S” ve “Note” serilerinde olduğu farklı yongaları beraberinde getirecek. Bazı pazarlara Snapdragon 865 ile sunulması beklenen model, Avrupa’da Exynos 990 ile satılabilir.

6GB RAM ve 128GB depolamanın yanı sıra microSD kart desteği cihazı alınabilir kılarken 4.500 mAh kapasiteli pil cihaza eşlik edecek. Son olarak Android 10 tabanlı OneUI 2.5 ile tanıtılması beklenen telefonu, Güney Kore’de 750 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Galaxy Note20 serisinin tartışmalı tasarımı da bu cihazda bizleri karşılayacak ve telefon altı farklı renk seçeneğini kullanıcılara sunacak.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.