Ana sayfa » Samsung » Galaxy S20 Fan Edition 6 Farklı Renk İle Gelecek. Çok Güzeller!

Galaxy S20 Fan Edition 6 Farklı Renk İle Gelecek. Çok Güzeller!

Galaxy S20 Fan Edition 6 Farklı Renk İle Gelecek. Çok Güzeller!

Samsung Galaxy S20 Fan Edition (FE) birbirinden güzel tam 6 farklı renk seçeneği ile tanıtılacak. İşte o renk seçenekleri ve görselleri…

Bu ayın başlarında, Samsung Galaxy S20 Fan Edition modelinin ilk sızıntılarını aldık ve dün sızdırılan CAD render görüntüleri akıllı telefonu bize farklı açılardan gösterdi. Bugün güvenilir sızıntılarıyla ünlü Evan Blass tarafından sızdırılan, Galaxy S20 Fan Edition‘ı altı renkte gösteren, yeni görüntülere bakacağız.

Bu görseller dünkü sızıntıyı doğruluyor. S20 Fan Edition, FullHD + çözünürlüğünde ve 120Hz yenileme hızında bir ekrana sahip. Bu ekran 6.4 ve 6.5 inç arasında delikli bir yapıda olacak.

S20 FE renkler

Arka tarafta, 12 Megapixel birincil, 12 Megapixel ultra geniş ve 8 Megapixel telefoto kameralarının üçlü kombinasyonu sol üst köşede dikey olarak konumlanıyor. Galaxy S20 Fan Edition‘ın sağ tarafında güç düğmesi ve ses düğmeleri yer alıyor. USB-C bağlantı girişi ise telefonun altında bulunuyor.

S20 FE renkler 2

Akıllı telefon ilk başlardaki sızıntılarda bir Snapdragon 865 yonga setine sahip olduğu söylenmiş olsa da, son zamanlarda bir Exynos 990 yonga seti ile Geekbench‘te ortaya çıktı. Samsung diğer amiral gemisi modellerinde yaptığı gibi bazı ülkelere Exynos bazı ülkelere Snapdragon varyantlarnı da gönderebilir.

Galaxy S20 Fan Edition modelinin diğer söylentileri arasında IP68 su/toz direnci ile 4.500 mAh pil kapasitesi olduğu yer alıyor. Akıllı telefon hem 4G hem de 5G versiyonlarında satışa sunulacak. Ayrıca sızıntılara göre telefonun Ekim ayında yaklaşık 760$/640€ fiyat etiketinden satışa sunulmasını bekliyoruz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.