Huawei Ağustos 20, 2020 14:30

Yeni Huawei Matebook B serisi çok yakında geliyor

Huawei Matebook B serisi, iş için kullanılabilecek profesyonel bir seri olarak çok yakında piyasaya çıkacak. Huawei'den iddialı adım!
Yeni Huawei Matebook B serisi çok yakında geliyor

Bugün erken saatlerde, Huawei yeni dizüstü bilgisayarları ile birlikte bir dizi yeni ürünü piyasaya sürdü. MateBook X serisi, MateBook 13 ve MateBook 14 serisinin yenile üyeleri karşımıza çıkmış oldu. Bununla birlikte, şirket aynı zamanda Huawei MateBook B serisi olarak adlandırılan ilk iş dizüstü bilgisayar serisini de piyasaya sürdü.

Lansman etkinliğinde Çinli teknoloji devi, B serisindeki üç dizüstü bilgisayar modelini duyurdu. Bunlar, MateBook B5-420, MateBook B3-510 ve MateBook B3-410 modelleri olarak tanıtıldı.

Her iki dizüstü bilgisayar da %45 NTSC, 800: 1 kontrast oranı, 250 nit tepe parlaklığı olan bir Full HD çözünürlüğe sahip ve Rheinland Düşük Mavi Işık sertifikası da sunuyor. B5-420’ye benzer şekilde, dizüstü bilgisayarlar ayrıca 1 megapiksel gizli kamera, çift kamera ve çift mikrofon ile birlikte bir parmak izi okuyucu/güç düğmesi sunmakta. Her iki dizüstü bilgisayar da Intel’in UHD 620 tümleşik grafik kartına sahip Intel’in i5-10210U veya i7-10510U işlemcileriyle kullanılabilir.

Bellek tarafında, dizüstü bilgisayarlar 8 GB DDR4 RAM ve 256 GB & 512 GB PCIe NVMe SSD depolama ile geliyor. Wi-Fi ve Bluetooth 5.0 da desteklenmekte. Daha büyük varyant 56 Whr pil kapasitesine sahipken, diğeri 42 Whr pil kapasitesine sahip. Her iki dizüstü bilgisayar da 65W USB C Tipi şarj cihazıyla şarj ediliyor ve benzer bağlantı noktalarına sahip.

Üç dizüstü bilgisayarın tamamı şu anda Huawei VMall’da mevcut.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.