Ana sayfa » Vivo » Vivo Türkiye ofisini açtı! Telefonları çok yakında ülkemizde!

Vivo Türkiye ofisini açtı! Telefonları çok yakında ülkemizde!

Vivo Türkiye ofisini açtı! Telefonları çok yakında ülkemizde!

Vivo Türkiye ofisini açtığını duyurdu. Vivo’nun telefonları çok yakında ülkemizde resmi olarak satışa sunulacak. Umarız fiyatlar uygun olur.

Çinli telefon üreticileri birer birer ülkemize gelmeye devam ediyor. Xiaomi, Huawei ve OPPO‘nun ardından şimdi de son zamanlarda ürettiği telefonlar ile dikkatleri üzerine çeken Vivo Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapmaya hazırlanıyor.

Vivo Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapıyor!

Vivo’nun Türkiye operasyonlarını yürüteceği ofisinin açılışı 26 Ağustos 2020 tarihinde düzenlenecek basın etkinliğinde resmi olarak gerçekleştirilecek. Ofisin resmi olarak açılmasının ardından Vivo‘nun orta ve üst segment telefonlarının satışına Eylül ayında resmi olarak başlanacak.

Türkiye’deki yasalar sayesinde 2 yıl boyunca garantili olarak satılacak olan Vivo’nun telefonları için henüz fiyat bilgisi paylaşılmadı. Muhtemelen 26 Ağustos’taki etkinlikte hangi telefonların satışa sunulacağı ve fiyatlarının ne kadar olacağı açıklanacaktır.

Vivo’nun pazara bomba gibi bir giriş yapmak istediği açıkça ortada. Çinli rakiplerinin agresif fiyatlarını da göz önünde bulundurursak, fiyat konusunda gayet makul seviye tercih edilecektir. Tahminlerimize göre; Vivo’nun geçtiğimiz aylarda tanıttığı amiral gemisi modellerinden 1 veya 2 tane ve aynı şekilde orta segmentten de 1-2 tane telefonu satışa sunulacaktır.

Vivo Türkiye

İlk etapta her segmente hitap etmek için temkinli davranacak olan Vivo‘nun, izleyeceği fiyat politikası büyük önem taşıyor.

Eğer Vivo, orta segmentte fiyatları 3.000 TL bandında ve amiral gemisinde ise 6.000 TL bandında tutabilirse telefon pazarının kızışacağını söyleyebiliriz. Bakalım Vivo ilk etapta yeni üst segment telefonu Vivo X50 Pro‘yu Türkiye’de satışa sunacak mı?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.