Teknoloji Ağustos 20, 2020 16:30

Lenovo Yoga serisi yeni dizüstü bilgisayarlarını tanıttı!

Lenovo yeni Yoga serisi dizüstü bilgisayarlarını satışa çıkartmaya hazırlanıyor; Yoga serisinde oldukça iddialı ürünler yer alıyor.
Lenovo Yoga serisi yeni dizüstü bilgisayarlarını tanıttı!

Lenovo Yoga serisinde birden fazla ürünü piyasa sürmeye hazırlanıyor. Intel’in 10. nesil işlemcileri ve Amd Ryzen 4000 serisi mobil işlemciler ile donatılan Yoga serisi tasarım ve özellikleri ile gayet başarılı duruyor. Tanıtılan modeller arasında Yoga Slim 7i, Yoga Slim 7i Pro, Yoga 7i, Yoga Slim 7 Pro ve Yoga 6 yer alıyor.

Lenovo Yoga serisi özellikleri

Yoga Slim 7i; 13,3 inç ultra ince bir dizüstü bilgisayar olarak karşımıza çıkıyor, intel işlemci ile birlikte gelen bilgisayar 16gb ram desteklemektedir.

Yoga Slim 7i Pro; Yeni nesil Intel işlemci ve 14 inç olarak satışa çıkacak olan bilgisayar 32gb ddr4 ram desteklemektedir.

Yoga 7 Pro; AMD Ryzen işlemci bulunan bilgisayarda 16gb ddr4 ram yer alıyor. 14 inç ekran ve hızlı şarj özelliği mevcut.

Yoga 7i; 14 inç ve 15.6 inç olarak iki modeli bulunan ikisi bir arada bilgisayar olarak satışa çıkacak. Intel işlemci ve 16gb ddr4 ram ile birlikte geliyor.

Yoga 6; 13,3 inç ekranı, AMD Ryzen 7 4700U işlemci ile satışa çıkacak olan bilgisayarda 16gb ddr4 ram ve 1Tb Ssd seçenekleri yer alıyor.

İçinde bulunduğumuz koronavirüs salgını nedeniyle bilgisayar satışları 2020’nin ilk yarısında artmış durumda. 2019 yılında masaüstü ve dizüstü bilgisayar satışlarında dünyada lider konumda olan Lenovo’nun aynı başarısını bu yılda da sürdüreceğini tahmin ediyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.