Ana sayfa » Huawei » Huawei FreeLace Pro kablosuz kulaklık piyasaya çıktı

Huawei FreeLace Pro kablosuz kulaklık piyasaya çıktı

Huawei FreeLace Pro kablosuz kulaklık piyasaya çıktı

Huawei FreeLace Pro kablosuz kulaklıklar piyasaya çıktı. Aktif gürültü önleyici ve birçok güzel özellikleri barındırıyor!

Huawei FreeLace Pro kablosuz kulaklıklar 19 Ağustos 2020 başlarında duyuruldu. Şirket, dizüstü bilgisayarlar ve orijinal FreeLace kablosuz kulaklıkların yeni sürümünü de içeren lansman etkinliğinde diğer birçok ürünü de duyurdu.

Huawei FreeLace Pro, kullanıcıların boynuna takılabilen en yeni kablosuz kulaklık. Başka bir deyişle, son zamanlarda kablosuz kulaklık pazarında çok popüler olan gerçek bir kablosuz kulaklık değil, ancak bu Bluetooth kulaklık gürültü azaltma seviyesini bir üst seviyeye yükseltiyor. Kulaklıklar, kulaklara daha iyi oturan ve daha iyi ses yalıtımı sağlayan entegre 3 noktalı sabit yapıyı kullanmakta.

Ayrıca FreeLace Pro, maksimum 40dB azaltma derinliği ve 25dB ortalama gürültü azaltma derinliği ile ikili aktif gürültü iptali sunuyor. Kulaklıklar Çin’in kulaklık gürültüsü azaltıcı için A-seviye sertifika alan ilk kulaklıklar. Bu model, aktif gürültü iptal modunun yanı sıra, kullanıcıların ortam sesini de dinlemelerine olanak tanıyan ortam sesi aktarım modunu da sunuyor.

FreeLace Pro, resmi notlara göre derin bas ve yumuşak tiz ile gelişmiş bir ses performansı vermesini sağlayan 14 mm geniş dinamik bobin ünitesine sahip. Aktif gürültü önleme sisteminde kullanılan 3 mikrofon da görüşmelerde görüşmenin net kalmasına yardımcı olmakta. USB Type C kablosuyla şarj ediliyor ve 5 dakikalık şarj, yaklaşık 5 saatlik müzik çalmaya olanak sağlıyor ve cihaz tamamen şarj edilmişse 24 saate kadar varan bir deneyim bizleri karşılıyor.

Cihazın tasarımına bakıldığında Huawei FreeLace Pro, gövdesinin tamamında tek bir renk şemasıyla sade ve hafif bir estetik izliyor. Ayrıca obsidiyen siyahı, ladin yeşili ve sabah beyazı olmak üzere üç rengi mevcut. Kablosuz kulaklıklar bugün ön sipariş için satışa sunulacak ve 4 Eylül 2020’de satın alınabilecek. Kulaklıkların fiyatı 599 Yuan (yaklaşık 90 ABD Doları).

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.