Ana sayfa » Mobil » Gece Cam Gibi Fotoğraf Çeken Yakışıklı: Vivo X50 Pro!

Gece Cam Gibi Fotoğraf Çeken Yakışıklı: Vivo X50 Pro!

Gece Cam Gibi Fotoğraf Çeken Yakışıklı: Vivo X50 Pro!

Amiral gemisi özelliklerini orta segmente giydirmeyi başaran Vivo, gece fotoğraf çekiminde efsane modeli olan Vivo X50 Pro ile caka satıyor.

Akıllı telefonun kamerası çok etkileyici: Vivo X30 Pro tarzında 60x dijital yakınlaştırma ve özel bir portre modülü ve en önemlisi, düşük ışıkta çekim yaparken aygıta güçlü bir bonus veren tamamen yeni bir sabitleme sistemi var. Gece fotoğraf çekiminde muadillerine fark atan Vivo X50 Pro, 2020 yılına damgasını vurdu.

Vivo X50 Pro gece çekimi

Vivo X50 Pro gece çekimi

Qualcomm Snapdragon 765G’nin güç verdiği telefon 8 GB RAM sayesinde yüksek grafikli oyunların çok rahat bir şekilde oynanmasını sağlıyor. Dörtlü kamera modülü, 48 + 13 + 8 + 8 MP, ƒ/1.6 + ƒ/2.5 + ƒ /3.4 + ƒ / 2.2, ana ve telefoto modülleriyle optik stabilizasyona sahiptir. Lensler asimetrik olarak yerleştirilmiştir ve şekil ve boyut olarak farklılık gösterir. Mesele yalnızca periskopik zoom kameranın dikdörtgen şaftında değil, aynı zamanda ana kameranın devasa görsel merceğindedir. Bu, optiklerin etrafındaki ek eşmerkezli dairelerin yarattığı bir yanılsamadır, merceğin kendisi daha büyüktür. Bu da gece çekiminde daha iyi bir performans elde etmeyi sağlar.

Vivo X50 pro gece modu

Vivo X50 pro gece modu

Ayrıca f/1.6 diyafram açıklığı, gece çok daha net ve kumlanmanın olmadığı fotoğraflar elde etmeyi sağlar. Yakın gelecekte orta segment telefonların günümüz amiral gemisi telefonlara fotoğraf ve video performansında daha da yaklaşacağı öngörülüyor. Vivo X20 Plus’ın DxOMark’ta 90 puan aldığı göz önünde bulundurulduğunda ilerleyen zamanlarda Vivo X50 Pro’nun harika performansını daha ayrıntılı göreceğiz.

 

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.