Ana sayfa » Mobil » Dudak Uçuklatan Özçekim! Samsung Galaxy S21 Ultra!

Dudak Uçuklatan Özçekim! Samsung Galaxy S21 Ultra!

Dudak Uçuklatan Özçekim! Samsung Galaxy S21 Ultra!

“Seni tanımak istiyorum yiğidim” dedirten Samsung Galaxy S21 Ultra ön kamerasıyla bizi öldürüp bitirecek. Bazı özellikleri belli oldu!

Bilindiği gibi amiral gemisi telefonlarda yeni kullanılan 108 MP arka kamera artık öne de taşınıyor. Samsung Galaxy S21 Ultra 108 MP kamerasıyla “Yok artık!” dedirtecek gibi görünüyor. 2021 yılında kırmızı halıda arz-ı endam edecek olan telefonun genel özelliklerine yakından bakalım.

Galaxy-S21-Ultra

Ice Universe’in açıklamasına göre 2021 amiral gemisi, tıpkı selefi Galaxy S20 Ultra gibi 108 MP kameraya sahip olacak. Ancak aynı sensör değil, yeni bir sensör olacak. Sızıntıya göre yeni sensörün ISOCELL Bright HM1’in halefi olduğunu söyledi. Arka ana kamerasının 108 MP olacağına dair söylentilerle birlikte 600MP olacağına dair uçuk söylentiler de mevcut. Öte yandan ön kamerasının da 108 MP olacağına dair dedikodular var. Ancak henüz netlik kazanmadığı için temkinli yaklaşıyoruz. Yine de ön kamerasının yeni sensörle, megapikseli ne kadar olursa olsun çıtayı arşa çıkaracağını öngörüyoruz.

Yonga seti için konuşmak gerekirse Snapdragon 875 veya Exynos 1000 ile gelmesi bekleniyor. 6 ay içinde bu konuyla ilgili daha fazla ayrıntı gündeme gelecektir.

Hızlı şarj konusu da şimdilik ihtilaflı meselelerden biri. 60W hızlı şarj desteğine sahip olacağına dair söylentiler var ancak Bununla birlikte, önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek birçok amiral gemisi telefonun büyük olasılıkla 100W + (tescilli ve Hızlı Şarj 5.0) hızlı şarjı destekleyeceği düşünüldüğünde, Samsung’un oldukça yavaş şarj olan bir telefon piyasaya sürmesi akıllıca olmayacaktır. Dolayısıyla S21 Ultra’nın küçük kardeşlerinde 60W olması daha yüksek bir ihtimaldir. Ayrıntılı bilgilere ulaştıkça siz değerli okurlarımıza duyuracağız.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.