Ana sayfa » Mobil » OPPO A72 inceleme – Tony Chen bile böyle incelemedi

OPPO A72 inceleme – Tony Chen bile böyle incelemedi

OPPO A72 inceleme – Tony Chen bile böyle incelemedi

Orta segment hiç bu kadar önemli olmamıştı. Fiyatların artması sonrasında ince eleyip sık dokuyoruz. İşte karşınızda OPPO A72 inceleme…

Akıllı telefon pazarında son dönemde yaşanan pandemi sonrasında mobil pazar ciddi anlamda etkilendi. Bununla birlikte orta segment pazarı ise hiç olmadığı kadar önemli bir noktaya geldi. OPPO orta segment pazarında hem Reno serisi hem de A serisi ile farklı çözümler sunarken serinin en merakla beklenen modellerinden birisi olan OPPO A72 inceleme ile karşınızdayız.

Telefonun öncelikle stereo hoparlörleri ve 5.000 mAh pil gücü ile bizi oldukça memnun etti. Snapdragon 665 yonga setinde güç alan telefon 128GB Hafıza ve 4GB  RAM gücü ile geliyor. Telefon genel kullanım ve oyun tarafında ise bir sorun ortaya koymuyor. OPPO A72 ile ilgili yapacağımız tek eleştiri ise 90Hz tarama hızının olmaması.

İnceleme biraz uzun olduğu için dakika dakika hangi konulara değindiğimizi aşağıda sizlerle paylaştık. Hangisi ilginizi çekiyorsa buradan incelemeyi izlemeye başlayabilirsiniz. Özellikle kamera incelemesi tarafında en detaylı incelemenin bu olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte yüz tanıma ile ilgili yaptığımız ilginç incelemeyi de beğeneceğinizi düşünüyoruz. Dilerseniz lafı uzatmayalım ve incelemeye geçiş yapalım…

  • 00:00 – 09:22 Genel Kullanıcı Deneyimi ve Özellikler
  • 09:23 – 11:47 Tasarım ve Malzeme Kalitesi
  • 11:48 – 19:11 Arayüz ve Yüz Tanıma Testi
  • 19:12 – 22:16 Kamera Arayüz İnceleme
  • 22:17 – 30:58 Kamera ile Çektiğimiz Video ve Fotoğraflar
“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.