Ana sayfa » Mobil » Huawei Mate 40 Pro göründü! Gerçekten göründü!

Huawei Mate 40 Pro göründü! Gerçekten göründü!

Huawei Mate 40 Pro göründü! Gerçekten göründü!

Çinli firmanın beklenen telefonu Mate 40 Pro kanlı canlı göründü! Mate 40 Pronun sızdırılan gerçek görüntüsü!

Huawei Mate 40 Pro modeli muhtemelen Çinli şirketin yıl içinde en çok beklenen lansmanı. Mate 30 Pro‘nun üst modeli sayesinde, tarihinde ilk kez en büyük küresel akıllı telefon sevkiyatlarını gören Çin devi için 12 aylık servetini kısa sürede yakalaması bekleniyor. Ancak ABD ticaret yasağının devam eden etkisinden dolayı Çin pazarı dışında çok fazla yer kaybetmesi bekleniyor.

ABD ticaret yasağına rağmen, her Huawei modeli hala akıllı telefon piyasasında çok önemli bir olay. Mate serisi, markanın mobil portföyünün zirvesini temsil etmekte. Önceki Mate cihazlarına dönüp baktığımızda, Mate 40 Pro’nun geliştirilmiş bir işlemcisi, cesur tasarımı ve fotoğrafçılık odaklı P serisinden ödünç alınan kayda değer kamera iyileştirmeleri sergilemesini beklemek çok da zor olmayacak.

Birçok sızıntı ve teknik özellikler yayınlanırken Mate 40 Pro ile ilgili en gerçek görüntü ortaya çıktı.

İşte Huawei Mate 40 Pro kanlı canlı!

Huawei Mate 40 Pro
Huawei firması kamera işini bir adım öteye taşımış ve az kalsın ekranın her yerini kamera ile dolduruyormuş!

Ne zaman piyasaya çıkması bekleniyor?

Huawei Mate 30 serisi Eylül 2019’da duyuruldu, Mate 20 ise Ekim 2018’de ortaya çıktı. Bu nedenle Mate 40 Pro çıkış tarihi için bir tahminde bulunacak olsaydık, Eylül veya Ekim 2020 diyebilirdik. Ancak COVID-19 salgınının akıllı telefon üreticileri üzerindeki etkileri ve ABD’nin Huawei’ye yönelik devam eden yasağı düşünüldüğünde, Çinli firma Mate 40 Pro’nun lansmanını ileri bir tarihe ertelerse şaşırmayacağız.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.