Ana sayfa » Mobil » Samsung Galaxy Note 30 ortaya çıktı! Tuhaf ama; tuhaf işte…

Samsung Galaxy Note 30 ortaya çıktı! Tuhaf ama; tuhaf işte…

Samsung Galaxy Note 30 ortaya çıktı! Tuhaf ama; tuhaf işte…

Bugün bir anda Samsung Galaxy Note 30 ya da diğer adı ile Samsung Galaxy Note 21 görseli sızdı. Beklenen tasarım geliyor mu?

Güney Koreli üretici Samsung geçtiğimiz hafta yeni nesil amiral gemisi Galaxy Note 20 serisini bizlerle tanıştırdı. Bu tanışma birçok tartışmayı da beraberinde getirdi. Zira Galaxy Note 20 serisinden biraz daha farklı özellikler bekliyorduk. Telefonun belli bir perspektifte Galaxy S20 Ultra‘nın yenilenmiş, kalemlenmiş bir hali gibiydi. Bugün ise bir anda Samsung Galaxy Note 30 ya da başka bir adı ile Samsung Galaxy Note 21 ortaya çıktı.

Telefon gerçek mi? Yoksa değil mi? Bunu anlamak oldukça güç ama bir gerçek var ki; bir sonraki Galaxy Note serisinde hatta belki de Galaxy S serisinde Infinty-O ekran bulunmayacak. İşte sızak görsel.

Görsele baktığımızda çerçevesiz ve ön tarafta kamerasız bir tasarım görüyoruz. Samsung‘un pop-up kameralara karşı olduğunu bildiğimiz için ön kameranın ekran altına eklendiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu görsele baktığımızda bunun Galaxy Note serisi olduğunu anlayabiliyoruz ama Samsung bu tarz büyük değişimleri Note serisi ile değil de Galaxy S serisi ile yapmayı huy edinmiş bir üretici. Yani bu tasarımda bir telefon pazara sunulacaksa bu telefon Şubat ayında yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi 2021 kapsamında tanıtılacak olan Galaxy S30 ya da Galaxy S21 modeliyle gelecek…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.