Ana sayfa » Mobil » En iyi akıllı telefon EISA tarafından belirlendi; işte bu yılın enleri!

En iyi akıllı telefon EISA tarafından belirlendi; işte bu yılın enleri!

En iyi akıllı telefon EISA tarafından belirlendi; işte bu yılın enleri!

Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği, 2020 yılın enlerini açıkladı. En iyi akıllı telefon ise sık sık sorunlar ile gündeme gelen model oldu!

Günümüzün gelişen teknolojisi hayatımızı fazlasıyla değiştirirken, alışılagelmiş ürünleri de güncelledi. Her geçen gün gelişen teknoloji, başta akıllı telefonlar olmak üzere birçok ürünü değiştirdi, yeniledi. EISA ise, 2020 yılında tanıtılan akıllı telefonları sıraladı. Cihazları birkaç alanda sınıflandıran EISA (Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği), telefonların dışında birçok teknolojik ürüne de puan verdi. Bu ürünler ise; TWS kulaklık, kulak üstü kulaklık, hoparlör ve saat olarak karşımıza çıktı. Peki EISA, en iyi akıllı telefon ödülünü kime layık gördü? Gelin bakalım.

Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği’nin yayınladığı listeye göre 2020 yılında tanıtılan en iyi akıllı telefon, zamanında sık sık yeşil ekran sorunu ile gündeme gelen OnePlus 8 Pro oldu. En iyi telefonun yanı sıra en gelişmiş, en iyi kameraya sahip, en iyi katlanabilir ve en iyi multimedya telefonlarını da açıklayan EISA, liderliği şu cihazlara layık gördü;

Peki sizce bu liste doğru mu? Bu listeyi siz hazırlayacak olsanız hangi cihazları tercih ederdiniz? Yorumlarınızı belirtebilirsiniz…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.