Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Amazfit akıllı tartı Bluetooth sertifikası aldı

Amazfit akıllı tartı Bluetooth sertifikası aldı

Amazfit akıllı tartı Bluetooth sertifikası aldı

Amazfit geçtiğimiz günlerde Amazfit akıllı tartı ile birlikte birçok yeni ürününü tanıttı. Bunun yanında yeni akıllı tartı için Bluetooth sertifikası da alındı.

Birkaç gün önce Huami Amazit GTR 2, Amazfit GTS 2 ve Amazfit Neo adında yeni ürünlerini tanıttı. Aynı zamanda Huami, Amazfit Smart Scale adında piyasaya sürülecek ilk Amazfit akıllı tartı için de Bluetooth sertifikası aldı.

Amazfit Smart Scale sertifika sayfası 5 Ağustos’ta yayınlandı. Sayfada, terazinin A2003 model numarasına ve Bluetooth 5.0 bağlantıya sahip olduğu yazıyor. Bununla ilgili bir başka sertifika sayfası da Broadcom’a ait Beken Corp. tarafından üretilen bir Bluetooth modülünün kullanıldığını ortaya koyuyor.

Ayrıca Amazfit uygulamasının, ürün henüz piyasaya sürülmemiş olsa bile artık akıllı tartı ekleme seçeneğine sahip olduğunu öğrendik. Uygulamaya girdiğinizde arayüz solda görüntülenir ve tartıyı eşleştirmek için üzerine adım atmanızı söyler.

Zaten akıllı terazilere sahip olan Xiaomi, Huawei ve Honor’a kıyasla biraz geç olsa da Amazfit’in serisine akıllı tartı eklemeyi planladığı için oldukça heyecanlıyız. Ancak, dedikleri gibi, geç olsun güç olmasın.

Daha fazla ayrıntıya sahip olana kadar Amazfit Smart Scale’ın neleri ölçebileceğini ve BMI’yi izleyip izleyemeyeceğini veya kas kütlesi, vücut yağı, iç organ yağı, kemik yoğunluğu vb. gibi diğer özellikleri de ölçüp ölçemeyeceğini söyleyemeyiz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.