Ana sayfa » Mobil » General Mobile GM 10 Lansmanı Canlı Yayın İzle

General Mobile GM 10 Lansmanı Canlı Yayın İzle

General Mobile GM 10 Lansmanı Canlı Yayın İzle

Az sonra başlayacak General Mobile GM 10 canlı yayın lansmanını gelin birlikte izleyelim. Yerli üreticimize destek olalım…

General Mobile kısa bir süre önce yeni nesil General Mobile GM 10 ürününü tanıttı. Bugün ise saat 11:00’da General Mobile yeni ürünlerinin tanıtımını yapacak. Zira telefon ile birlikte bir de GM Pods adında bir kablosuz kulaklık ile tanıştık. Online yapılacak bu lansmanı sizlerle paylaşmak istedik. Yerli üreticilere bu noktada her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Zira “biz yapamayız” algısını kırmak istiyoruz.

General Mobile GM 10 teknik özellikler

Kısa süre içinde resmen tanıtılacak olan GM 10’nun teknik detayları ise şöyle olacak. 6,52 inç boyutunda, damla çentikli, 20:9 ekran kasa formatında 269ppi yoğunluk sunan telefon kullanıcısına iyi bir deneyim sunmak istiyor. MediaTek Helio A25 yonga seti, 64GB Hafıza ve 3GB RAM gücü ile birlikte gelen GM 10‘nun 4.000 mAh pil gücü bulunuyor.

GM 10‘nun arkada 13 megapiksel ana, 5 megapiksel geniş açı ve 2 megapiksel bokeh kamerası ile karşımıza çıkarak kamera tarafında iddiasını sürdürüyor.

GMPods ise bize sorarsanız fiyatına göre iyi bir ürün. Oyun ve film için ses gecikmesi tarafında özelleştirme sunan bu yeni nesil kablosuz kulaklığın dokunmatik hareketleri olduğunu da belirtelim. Peki hangi dokunma ne işe yarıyor? Lansmandan önce paylaşalım…

GMPıods dokunmatik özellikler

  • Oynatma (çift tıklayın)
  • Durdurma (çift tıklayın)
  • İleri Sarma (iki saniye basılı tutun)
  • Gelen Aramaya Cevap  Verme (Çift Tıklayın)
  • Google Asistan Desteği (Sol kulaklığa üç kez tıklayın)
  • Oyun Modu (Sağ kulaklığa üç kez tıklayın)

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.