Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 13, 2020 11:00

Tesla Cybertruck klavyesi Cyberboard ile tanışın! Nasıl güzelsin…

Bugün tanıtılan Cyberboard yeni nesil klavye anlayışını Tesla CyberTruck ile birleştiriyor. Biz aşık olduk. Siz de aşık olacaksınız...
Tesla Cybertruck klavyesi Cyberboard ile tanışın! Nasıl güzelsin…

Oyuncular ve bizim gibi yazı işi ile uğraşan kişilerin en önemli silahlarından birisi olan klavye konusunda birçok seçenek var. Bunların hepsinin birbirine benzediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bugün resmi videosu yayınlanan ve tasarımını Tesla Cybertruck‘tan alan Cyberboard klavye ise bizi kendine aşık etti.

Üründe 200 adet LED var ve bu LED’lerin istediğiniz şekilde özelleştirilmesi mümkün. Bu LED’ler ile yazı yazabilir, müziğe göre hareket etmesini sağlayabilir ve isterseniz de adınızı yazabilirsiniz. Meizu’nun kurucu ortağı ve eski başkan yardımcısı Li Nan, Angry Miao olarak da bilinen Numiao Technology firması tarafından geliştirilen bu klavye yandan bakıldığında Tesla Cybertruck gibi görünüyor. Ürünün videosu ise kendine aşık eder nitelikte olmuş. Gelin birlikte izleyelim.

Gördüğünüz üzere inanılmaz bir ürün karşımıza çıkacak. Bu arada bunun bir kickstarter projesi olduğunu da belirtelim. Cihaz, kısa bir süre içinde Indiegogo kolektif finansman platformunda geliştiricilerin beklenenden %400 daha fazla ilgi, gösterdiği bir noktaya geldi. Toplanması gereken paranın tam 4 katına çıkıldı ve daha bir ay boyunca geliştiricilerden para toplanacak.

Ürün 6063 alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Klavye Bluetooth 5.0 modülü ile donatılmıştır. Cyberboard, tuş başlıklarını (büyük harf değiştirme) kolayca değiştirme yeteneği sunuyor. 200 adet LED ise bu ürünün en önemli özelliği.

Seri üretim Eylül ayında başlanacak ve Cyberboard‘un bu yıl Ekim ayında yaklaşık 410 $ ‘dan satışa başlaması planlanıyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.