Xiaomi Ağustos 12, 2020 11:00

Xiaomi Ninebot GoKart Pro Tanıtıldı! Buna Binip Gezilir…

Bugün 10. yılına özel telefonu Mi 10 Ultra'yı tanıtan Xiaomi çok ilginç bir ürününü daha tanıttı. Bir GoKart arabası! İşte Xiaomi Ninebot
Xiaomi Ninebot GoKart Pro Tanıtıldı! Buna Binip Gezilir…

Teknoloji dünyasının genç şirketlerinden olan Xiaomi, 10. yılında Mi 10 Ultra ve Redmi K30 Ultra gibi beklenen ve ilgi çeken ürünlerini tanıttı. Ancak firma bu ürünlerin yanı sıra dikkat çeken bir başka ürün daha tüketicilere sundu, Xiaomi Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition.

Xiaomi’nin ülkemizde tanınır olmasını sağlayan en büyük neden ürettiği akıllı telefonlar ve aksesuarlar. Ancak firmanın ürün çeşitliliği çoğu kullanıcının bildiğinden ve tahmin ettiğinden çok daha büyük. Akıllı ev eşyalarından tutun da bir GoKart arabasına kadar geniş bir ürün ekosistemine sahip ve bu ürünlerin çoğu birbiriyle konuşabilen akıllı ürünler. Bugün de şirket yeni bir ürün tanıttı. Xiaomi tarafından Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition, tüketicilere sunuldu.

GoKart

Xiaomi Ninebot GoKart Pro Özellikleri

Lamborghini’nin ikonik tasarım detaylarını taşıyan Go Kart aracı, tamamen elektrikli olmasıyla öne çıkıyor. GoKart Pro’nun batarya kapasitesi ise 432 Wh. Araç tam dolu piliyle birlikte 400 metre pistte 40 km/s hız ile 62 tur atabiliyor. Ayrıca üründe yapay motor sesi özelliği de bulunuyor.

Xiaomi’nin alt şirketlerinden olan Ninebot’un GoKart Pro modeli için tüm özellikler ve detaylar ise henüz açıklanmadı. Aracın fiyatı hakkında bir açıklama yapılmadı ve hangi pazarlarda tüketiciye sunulacağı da bilinmiyor. Ürünün merak edilen bu detayları için biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.