Ana sayfa » Mobil » Xiaomi 10. Yıl Dönümü etkinliğinde “Bir Şey Daha” tanıtacak!!!

Xiaomi 10. Yıl Dönümü etkinliğinde “Bir Şey Daha” tanıtacak!!!

Xiaomi 10. Yıl Dönümü etkinliğinde “Bir Şey Daha” tanıtacak!!!

Xiaomi bugün gerçekleştireceği 10. yıl etkinliğinde, Mi 10 Ultra ve K30 Ultra’ya ek olarak ”Bir Şey Daha” tanıtacak.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, merakla beklenen 10.yıl etkinliği için artık geri sayıma başladı. Öğleden sonra başlayacak olan bu etkinlikte, Mi 10 Ultra ve K30 Ultra gibi üstün özellikli amiral gemisi cihazlar ile tanışacağız. Ancak bu kadarıyla bitmeyecek. Şirket bugün Weibo’dan bir anket başlatarak etkinlikte  “bir şey daha” olacağını ortaya koydu.

Xiaomi-10.yil

Xiaomi CEO’su Lei Jun, bugün resmi weibo hesabından bir anket paylaştı. Bu anket,  insanlara en çok hangi ürünle ilgilendiklerini soruyordu. Ancak bunların arasında  “bir şey daha” var seçeneği akıllarda soru işareti bırakmaya başladı. Çoğunluğun oy verdiği bu seçenek, şirketin etkinlikte ortaya çıkacak bir başka sürprizi daha olacağını ortaya koyuyor.

Xiaomi CEO’sunun bahsettiği “bir şey daha” ürününün ne olduğu hakkında hiçbir bilgi yok. Ancak sıkı bir gizlilik ile korunan bu ürün, öğleden sonra gerçekleştirilecek etkinlikte gün yüzüne çıkacaktır.

Gözler Mi 10 Ultra modeline çevrildi

Bildiğiniz üzere bu etkinlikte gözler en çok Mi 10 Ultra modeline çevrildi. Üstün özelliklere sahip olan bu cihaz, 120Hz yenileme hızına sahip AMOLED bir ekran ile gelecek. Bunun yanı sıra şirket, 120W hızlı şarj teknolojisini ilk bu telefonda sunacak.

Kamera özelliklerine değinecek olursak Mi 10 Ultra, dikey tasarıma sahip dörtlü bir kamera yapılandırması ile gelecek. Ayrıca bu kameralar; 120x yakınlaştırmayı destekleyen periskop , 108 megapiksel ana, 20 megapiksel süper geniş açı ve 8 megapiksel de telefoto lenslerine sahip olacak.

Bakalım Çinli üretici etkinliğe en çok hangi ürünü ile damga vuracak? Bekleyip görelim.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.