Mobil Ağustos 11, 2020 16:00

Tatlış mı Tatlış Çocuk Saati Xiaomi MiTu Kids Watch 4X!

Günlük hayatta sağlığımızı takip etmemizi sağlayan akıllı saatler çocuklarımız için de oldukça önemli.  Xiaomi MiTu Kids Watch 4X ile minikler daha güvende olacak.
Tatlış mı Tatlış Çocuk Saati Xiaomi MiTu Kids Watch 4X!

Çinli teknoloji devi Xiaomi, Çin’de 79 $ karşılığında sessizce Xiaomi MiTu Kids Watch 4X adlı akıllı saati piyasaya sürdü. Bu giyilebilir cihazın öne çıkan özellikleri arasında 200’den fazla ülkede VoLTE HD aramaları için destek, çift kamera, 20 metreye kadar su geçirmezlik ve 7 günlük pil ömrü yer alıyor.

Xiaomi MiTu Kids Watch 4X

Xiaomi MiTu Kids Watch 4X

Yeni tanıtılan MiTu Kids Watch 4X, Corning Gorilla Glass 3 korumalı ve oleofobik kaplamalı 1.52 inç kare ekrana sahiptir. Giyilebilir ürünün kayışı silikondan yapılmıştır. Mavi ve pembe renk seçenekleriyle geliyor. Saat, 200’den fazla ülkede 4G ağlarında VoLTE HD aramalarını destekler. Ayrıca, ebeveynlerin çocuklarının nerede olduğunu en düşük Android 4.2 veya iOS 9.0 çalıştıran akıllı telefonlarından takip edebilmeleri için GPS ile birlikte gelir. Ayrıca, S.O.S işlevi için bir seçenek vardır. Çocuk tehlikede olduğu an, ebeveyn bundan haberdar olabilir.

Ayrıca, giyilebilir cihaz Xiao AI ses asistanı, bir sözlük uygulaması ve etkileşimli bir İngilizce koçluk uygulamasıyla birlikte gelir. Ek olarak, ebeveynler bir dizi başka eğitim uygulaması yükleyebilir ve ayrıca çocukların ebeveynleriyle bağlantıda kalmaları için yerleşik, özelleştirilmiş bir QQ messenger içerir. Bu sayede ebeveyn, çocuğuyla sürekli iletişim halinde olabilir.

 

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.