Ana sayfa » Mobil » HydrogenOS 11 (OxygenOS 11) tanıtıldı; OnePlus 6, 7, 8 ve Nord’a müjde!

HydrogenOS 11 (OxygenOS 11) tanıtıldı; OnePlus 6, 7, 8 ve Nord’a müjde!

HydrogenOS 11 (OxygenOS 11) tanıtıldı; OnePlus 6, 7, 8 ve Nord’a müjde!

Stabilitesi ile birçok insanı kendine hayran bırakan OnePlus, yeni arayüzüyle göz dolduruyor; işte karşınızda HydrogenOS 11 (OxygenOS 11)!

Android’in iOS’i(stabillik açısından) olarak lanse edilen ve her ne kadar sade olsa da son derece stabil bir arayüz olan OxygenOS/HydrogenOS, yeni sürüm ile daha estetik bir hal aldı. Özellikle arayüzün sadeliğinden şikayetçi olan kullanıcıları gözardı etmeyen şirket, yeni HydrogenOS 11 (OxygenOS 11) ile herkesi memnun etmek istiyor. Öyle ki yeni arayüz, daha fazla animasyonu beraberinde getiriyor. Bu sayede OnePlus modelleri daha dolu bir izlenim veriyor.

Dün tanıtılan ve Çin pazarına hitap eden HydrogenOS 11, birçok yorumu da beraberinde getirdi. Özellikle arayüzün Samsung’un One UI‘ına benzetilmesi, bazı insanların linçlemesi ile sonuçlandı. Buna ek olarak arayüze getirilen animasyonlar, yeni duvar kağıtları, yeni uygulama ikonları ve yeni uygulama arayüzleri, OnePlus 6 ve sonrası cihazları daha başarılı kılıyor. Şirketin söylediklerine göre OnePlus 6 serisi, OnePlus 6T serisi, OnePlus 7 serisi, OnePlus 7T serisi, OnePlus 8 serisi ve yeni OnePlus Nord‘a verilecek olan güncelleme, global pazarlara her zamanki gibi OxygenOS 11 olarak sunulacak.

Cihazlar Yeni Güncellemeyi Ne Zaman Alacak?

  • OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro: Bugünden itibaren geliştirici önizlemesi sunulacak. Herkese açık beta Eylül ayının ortasında, kararlı sürüm ise 2020’nin 4. çeyreğinde gelecek.
  • Aralık 2020 ortasından itibaren: OnePlus 7T, OnePlus 7T Pro, OnePlus 7, OnePlus 7 Pro, OnePlus 6, OnePlus 6T art arda güncellemeyi alacak.
“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.