Mobil Ağustos 10, 2020 20:00

Uygun Fiyatlı Apple Watch Alternatifi Garmin Vivoactive 3!

Son yıllarda akıllı saatler hayatımızın merkezine oturdu. Fiyat rekabetinde yeni ürün: Garmin Vivoactive 3 çok uygun bir fiyatla yolda!
Uygun Fiyatlı Apple Watch Alternatifi Garmin Vivoactive 3!

Sadece birkaç gün önce, 2019’un Samsung Galaxy Watch Active fiyatı yenilenmişti. 85 $ ‘a indirildiğini gördük. Artık farklı bir akıllı saat için daha da az harcayabilirsiniz. Garmin firması ilk akıllı saatini 2017 yılında piyasaya sürmüştü. Ailenin yeni üyesi  Garmin Vivoactive 3, öncelikle sağlıklarına odaklanan insanlar için en büyük Apple Watch alternatiflerinden biri olmaya aday. Normalde 250 $ ‘lık yeni fiyatlı Android ve iOS uyumlu saat, sınırlı bir süre için GPS Nation adlı Kaliforniya merkezli bir perakendeciden yaklaşık 69,99 $’ a satın alınabilir.

"<yoastmark

Siyah bir silikon kordonu gümüş paslanmaz çelik bir kasayla eşleştiren tek bir varyantta mevcut olan saat, Galaxy Watch Active ve teknik özellikler ve özellikler açısından çok sayıda diğer pahalı giyilebilir cihazlarla hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. İyi bir 1,2 inç diyagonal ile güneş ışığında görülebilen renkli bir ekranda monitörüne sahiptir. GPS bağlantısı, kalp atışı, NFC desteği, uyku takibi, regl döngüsü ve hatta VO2 max gibi daha birçok sağlık izleme özelliklerine kadar her şeye bakabiliyorsunuz.

Esasen artık birçok akıllı saat ve akıllı bileklikte aynı özellikler mevcut. O nedenle çok pahalı bir ürün almak eskisi gibi zaruri değil. Ürün ülkemizdede satışa çıkmış durumda ancak maalesef ederinden çok çok pahalı satılıyor. Yine de ilerleyen zamanlarda Apple Watch alternatifi olacak kadar ucuzlayabilir.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.