Akıllı Saat Ağustos 10, 2020 13:00

OPPO Watch müthiş görünümü ve özellikleri ile geliyor

OPPO Watch 10 Ağustos itibariyle Hindistan'da; çok yakında da Türkiye ve Avrupa'da satışa çıkıyor. Peki fiyat ne olacak?
OPPO Watch müthiş görünümü ve özellikleri ile geliyor

Günümüzde akıllı saatler büyük bir gelişim kaydetti. Özellikleri ve kullanılabilirlikleri ile de oldukça popüler hale geldi. OPPO yeni  nesil akıllı saati OPPO Watch ile global akıllı saat pazarına girmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz Mart ayında tanıtımı yapılan OPPO Watch‘ın tasarımsal olarak farkında dolayı başarılı olacağını düşünüyoruz. 41mm ve 46mm olarak iki model ile 10 Ağustos tarihinde Hindistan’da satışa sunulacak ürün kısa bir süre içinde de hem Türkiye hem de tüm Avrupa’da satışa sunulmuş olacak.

OPPO Watch

OPPO Watch özellikleri

İşletim sistemi olarak Wear OS kullanan saat iki taraftan kavisli yani edge AMOLED ekran ile geliyor. Bu tasarımı ile akıllı saat pazarında bir ilki başaran OPPO Watch muhteşem bir görünüme sahip. Ekran 1.91 inç boyutunda 402x476p çözünürlüğü ve 326 PPI piksel yoğunluğu ile ekranda olan her şeyi net bir şekilde görmenizi sağlıyor

Alüminyum alaşımlı çerçeve ile üretilen akıllı saat siyah ve altın renk seçenekleri ile geliyor. Değiştirilebilir kayış özelliği ile saatinize farklı bir görünüm katabilirsiniz.

Tam şarj ile 36 saat; güç tasarruf modu ile de 21 güne kadar kesintisiz kullanım sunuyor, VOOC Hızlı Şarj özelliği ile 75 dakikada %100 şarjı dolmuş oluyor. Bu da akıllı saat pazarında bir ilk.

OPPO akıllı telefonlarda kullanılan ColorOS arayüzünü bu üründe de görmek mümkün. Bununla birlikte Google Play’den bir çok uygulama ve hizmet saatinize yükleyebilirsiniz. Gerçek zamanlı kalp atış hızı ve uyku izleme gibi birçok özelliği barındıran OPPO Watch‘ın gelen bildirimleri görme, mesajları yanıtlama ve arama yapma / yanıtlama gibi pek çok kullanışlı uygulamalar hayatı kolaylaştırıyor.

OPPO Watch Türkiye Fiyatı

Bu ürünün Türkiye fiyatını biz de oldukça merak ediyoruz. Zira dolar kuru aldı başını gitti ama şöyle bir gerçek var. Şu anda Türkiye’de;

  • Apple Watch 5. Seri 3.449 TL
  • Galaxy Watch 3 2.299 TL

Fiyatlara satılıyor. OPPO’nun da yeni saatinin bu fiyatların arasında olacağını tahmin ediyoruz. Bize göre fiyat 2.799 TL ile 2.899 TL aralığında olabilir. Bakalım hep birlikte ürünün fiyatını göreceğiz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.