Mobil Ağustos 10, 2020 12:00

Apple Özel Etkinliği Programı Sızdırıldı, Neler Tanıtılacak Belli Oldu!

Apple Özel Etkinliği akış programı sızdırıldı. Eylül ayında online yapılmasını beklediğimiz etkinlikte hangi ürünlerin duyurusu yapılacak?
Apple Özel Etkinliği Programı Sızdırıldı, Neler Tanıtılacak Belli Oldu!

Apple, her yıl Eylül ayının 2. haftasında düzenlediği etkinliği olan, “Apple Özel Etkinliği” bu yıl COVİD-19 nedeniyle ertelenecek mi henüz belli değil. Ancak etkinlik program akışı ise şimdiden sızdırılmış durumda. Aynı WWDC20‘de olduğu gibi internet üzerinden yayınlanmasını beklediğimiz etkinlikte, mevcut ürün gamı yenilenecek ve bazı yeni ürünler ise ilk kez duyurulacak.

Duyurusu yapılmamış Apple ürünleri ile ilgili zaman zaman bazı bilgiler veren “Komiya” isimli Twitter hesabının servis etmiş olduğu bilgilere göre: Etkinlik her zamanki gibi bir açılış videosuyla başlayacak ve Tim Cook‘un açılış konuşması ile devam edecek. Ürün, yazılım ve servisler noktasında kullanıcılara sunmuş oldukları deneyimlerden bahsedecek olan Tim Cook, Apple Card ürününün artık daha fazla ülkede kullanılabilir olduğundan bahsedecek. Ayrıca ürün tanıtımları için Tim Cook yeniden sahneye çıkacak ve sırasıyla 8. nesil yeni iPad, Apple Watch Series 6, iPhone 12/12Max, AirTag, iPhone 12 Pro/12 Pro Max ve AirPower cihazlarının duyurusunu ve tanıtımını yapacak.

Tim Cook

Tim Cook

Apple Özel Etkinliği ne zaman yapılacak?

Komiya isimli Twitter kullanıcısının paylaştığı bilgilere göre Apple Özel Etkinliği‘nin 8 Eylül veya 22 Eylül tarihlerinden birinde gerçekleşmesi kuvvetle muhtemel görünüyor.

Yeni iPhone 12 telefonlar gecikebilir!

Apple CFO‘su Luca Maestri, şirketin 2020 3. çeyrek finansal sonuçlarının açıklandığı bir konferansta bu yıl piyasaya sürülecek yeni iPhone 12 modellerinin normalden birkaç hafta gecikmeli olarak piyasaya sürülebileceğini söylemişti. Bu nedenle yeni iPhone 12 modelleri Eylül ayında Apple Özel Etkinliği kapsamında duyurulsa dahi satışa sunulması Ekim ayını bulabilir.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.