Mobil Ağustos 9, 2020 19:00

Redmi Note 8 katili OnePlus Cover Geekbench’de görüldü!

Bütçe dostu telefonlar üzerine çalışan OnePlus'un, Snapdragon 660 yonga setine sahip OnePlus Cover modeli, özellikleriyle Geekbench'de görüldü.
Redmi Note 8 katili OnePlus Cover Geekbench’de görüldü!

Amiral gemisi cihazları ile piyasada epey ses getiren OnePlus, 2020’nin sonlarına doğru yeni bütçe dostu telefonları ile pazara tekradan giriş yapacak. Şirketin Nord modelini piyasaya sürmesinin ardından, iki yeni model daha ortaya çıktı. Bu telefonlardan biri olan  Nord Lite’ı geçtiğimiz günlerde Geekbench’de görürken, bugün ise Snapdragon 660 işlemcili OnePlus Cover modelini Geekbench’de gördük. Anlaşılan o ki Çinli üretici, akıllı telefon kategorisini önümüzdeki günlerde epey arttıracak.

Orta segmente giriş yapacak olan OnePlus Cover, Geekbench raporlarına göre Snapdragon 660 yonga seti ile donatılacak. Buna ek olarak cihaz, 4GB‘lık bir RAM ile de desteklenecek.

OnePlus-Cover

Skorlara gelecek olursak OnePlus Cover, tekli çekirdek testinde 336 puan alırken, çoklu çekirdek testinde ise 1.495 puan alıyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi cihaz, gücünü Snapdragon 660 yonga setinden alacak. Hatırlarsınız bu yonga seti, Mayıs 2017’de piyasaya sürülmüştü ve 14nm’lik bir işlem sürecine dayanıyordu.

Geçtiğimiz ay OnePlus Nord’u Hindistan ve Avrupa pazarlarına getiren Çinli üretici, bu hafta OnePlus’ın Kuzey Amerika pazarına daha fazla orta sınıf model getireceğini doğruladı.

Tanınmış bir kişi olan  Max J’ye göre bu telefonlar, “Billie 1″ ve “Billie 2” adlı iki orta sınıf model olacak. Ayrıca bunlardan biri Qualcomm’un Snapdragon 690 yonga setinden güç alacak.

Bakalım Çinli üretici önümüzdeki günlerde bizlere ne gibi sürprizler yapacak? Bekleyip görelim.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.