Ana sayfa » Mobil » Xiaomi Mi 10 Ultra efsaneyi gerçeğe dönüştürecek! Ejderhalar gerçek mi?

Xiaomi Mi 10 Ultra efsaneyi gerçeğe dönüştürecek! Ejderhalar gerçek mi?

Xiaomi Mi 10 Ultra efsaneyi gerçeğe dönüştürecek! Ejderhalar gerçek mi?

Bir süredir haberlerini yaptığımız ve efsaneyi gerçekleştirecek Xiaomi Mi 10 Ultra ile ilgili resmi açıklama geldi.. Sonunda gerçek oluyor…

Akıllı telefon pazarında tüm telefonların son dönemde birbirine benzediğini görüyoruz. Alt segment Galaxy A21s modelinde de en üst segment OPPO Find X2 Pro modelinde de Infinty-O ekranları görebiliyoruz. Arka taraftaki kamera düzeni ise her geçen gün birbirine benzeyen bir yapıda. OPPO inovasyon konusunda en agresif mobil üretici. Geçtiğimiz yıl Haziran ayında da ekran altı kamera teknolojisini tanıtmıştı. Eylül ayında da şirketin CEO’su Tony ChenFind X2 ekran altı kamera teknolojisi ile gelmeyecek. Zira bu konuda daha çalışmalıyız” açıklamasında bulundu. Bugün ise Xiaomi Mi 10 Ultra bu teknolojiyi ticari olarak bizlere sunan ilk model olacak gibi görünyor.

Bir süredir Mi 10 Ultra işle ilgili bilgileri paylaşıyorduk. Bugün gelen bu sızıntı haber ise çok önemli. Çünkü bu sızıntı ekran altı kamera teknolojisini geliştiren şirketten geldi. Display Supply Chain Consultants ve DisplaySearch’ün kurucusu Ross Young, Xiaomi Mi 10 Ultra dünyanın ekran altı ön kamerasına sahip olan ilk ticari akıllı telefonu olacağını duyurdu.

Xiaomi Mi 10 Ultra

Yeni telefon bize ne sunacak bunu bilemiyoruz ama yapılan açıklamalar hayallerimizi kırıyor. Zira gelen bilgilere göre bu telefon geniş çaplı bir satışa sahip olmayacak ve biraz teknoloji gösterisi gibi olacak. İnovasyon yapmamak ile suçlanan Xiaomi böylece mobil pazarın efsanevi özelliğini satışa sunan ilk marka olacak…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.