Mobil Ağustos 7, 2020 10:00

OnePlus PUBG Mobile için 90fps desteğini getiriyor!!!

Çinli teknoloji devi OnePlus, 90fps oyun hızı desteğini, Fortnite'ın ardından şimdi de PUBG Mobile için getiriyor.
OnePlus PUBG Mobile için 90fps desteğini getiriyor!!!

Yeni akıllı telefonları ile piyasada epey ses getiren OnePlus, cihazlarının yüksek performanslarının yanı sıra, tasarımı ve ekran özellikleri ile de kullanıcılarının beğenilerini toplamayı başardı. Tabii ki bu yüksek performans ve ekran özellikleri sadece günlük kullanım için geçerli değil. Aynı zamanda oyunlar içinde önemli bir rol oynamakta. Bildiğiniz üzere OnePlus, geçtiğimiz aylarda OnePlus 8 ve 8 Pro‘nun Fortnite’ı 90 fps’de çalıştırmasına olanak tanıyan bir işbirliği gerçekleştirdi. Oyunseverlerin adeta gözdesi haline gelen bu şirket, şimdi de  PUBG Mobile için kolları sıvamaya başladı.

OnePlus Pubg için 90fps desteğini getirecek

Yabancı kaynaklardan gelen son haberlere göre OnePlus, OnePlus 8, OnePlus 8 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 7T Pro ve OnePlus 7 Pro modelleri için çok yakında 90fps desteğini getirecek.

 

PUBG Mobile’ın “Game for Peace” adlı Çince sürümü, birçok Android cihazda yüksek fps oynanmasına zaten izin veriyor. Ancak PUBG Mobile, yani global versiyon, oyunu tüm cihazlarda 60 fps ile sınırlandırıyor. Fakat Çinli üreticinin yeni ortaklığı sayesinde oyuncular artık,  OnePlus 8 serisi, OnePlus 7T serisi ve OnePlus 7 Pro’da, 90fps’de oyun oynayabilecekler. Yüksek fps oyun 6 Ağustos 2020’den 6 Eylül 2020’ye kadar listelediğimiz tüm cihazlara gelecek.

Peki sizler OnePlus’ın bu ortaklığı hakkında neler düşünüyorsunuz? Çinli üretici yaptığı bu davranış ile diğer rakiplerini de aynı yola teşvik edebilir mi? Yorumlarda belirtiniz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.