Ana sayfa » Mobil » EMUI 11 için kimler hazır? Güncelleme almayan telefon kalmayacak desek!!!

EMUI 11 için kimler hazır? Güncelleme almayan telefon kalmayacak desek!!!

EMUI 11 için kimler hazır? Güncelleme almayan telefon kalmayacak desek!!!

Bir süredir haberlerini yaptığımız EMUI 11 güncellemesi ne zaman hangi telefonlara gelecek? Huawei ilk sızıntıyı gerçekleştirdi…

Android pazarında en önemli alım kriterlerinden birisi güncelleme. Birçok kullanıcı güncellemelere kafayı takmış durumda ve bu konuda da en iyi iki üretici var. Huawei ve Xiaomi. Çinli üreticiler bu noktada arayüz güncellemelerini (Android güncellemesi vermeseler bile) kullanıcılarına sunuyor ve farklı bir deneyim yaşatıyorlar. EMUI 11 güncellemesi de görünen o ki böyle olacak.

Bugün gelen bilgilere göre Huawei 2020 son çeyreğinde satışa sunacağı Mate 40 Pro serisi ile EMUI 11‘in genel dağıtımını da yapacak. Takdir edersiniz ki; öncelikle P40 serisi bu güncellemeyi alacaktır. Daha sonra da farklı modellere bu güncelleme gelecek. Huawei tarafından gelen sızıntılar göre güncelleme tam 40 farklı Honor ve Huawei telefonuna gelecek. Bu gerçekten çok ama çok iyi bir rakam.

Bugün EMUI 10.1 güncellemesi 30 adet modelde çalışıyor ve bunlara 10 farklı model daha eklenecek. Huawei‘nin çok eski telefonlarına da böyle bir sürpriz yapması bekleniyor. (Huawei P9 serisi gibi)

Güncellemenin bir anda tüm telefonlara verilmesini beklemiyoruz ama hızlı bir şekilde bu 40 telefon EMUI 11 güncellemesini alacak. Hangi telefonlar bu güncellemeye kavuşacak bunu öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Huawei 10 Eylül – 12 Eylül tarihlerinde Huawei Geliştiriciler Konferansı 2020 etkinliğini yapacak. Bu etkinlikte hangi telefonların güncellemeyi alacağı kesin olarak açıklanacaktır…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.