Ana sayfa » Mobil » Xiaomi Mi Note 10 lite ve OPPO Reno 3 kamera karşılaştırma

Xiaomi Mi Note 10 lite ve OPPO Reno 3 kamera karşılaştırma

Xiaomi Mi Note 10 lite ve OPPO Reno 3 kamera karşılaştırma

Bugün yine olay yapıyor ve Xiaomi Mi Note 10 lite ve OPPO Reno 3 kamera karşılaştırma testini sizlerle paylaşıyoruz. Peki kazanan kim?

Sosyal medya kullanımımız arttıkça akıllı telefonların kameraları her geçen gün daha da önemli hale geliyor. Biz de bu bağlamda akıllı telefonların kameralarını karşılaştırmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuklarımız ise orta / üst segment pazarının iki üyesi. Xiaomi Mi Note 10 lite ve OPPO Reno 3 kamera karşılaştırması ile kafalardaki soru işaretlerini gidereceğimizi düşünüyoruz.

Zira son dönemde en merak edilen iki telefon bunlar ve her iki telefon da kamera performansı ile oldukça iddialı. Bildiğiniz üzere Xiaomi Mi Note 10 lite arkada 64 megapiksel ana kamera kullanırken, OPPO Reno 3 ise 48 megapiksel ana kamera kullanıyor. Ön kamera tarafında ise Reno 3 44 megapiksel ve Mi Note 10 lite ise 16 megapiksel kamera kullanıyor.

Bildiğiniz üzere biz kendi yaptığımız testlerde yorum yapmaktan her zaman kaçınıyoruz. Zira yaptığımız testlerin sonuçlarını size hangisi güzel geliyorsa o iyidir diye nitelendiriyoruz. Bu yüzden bu testin galibini kendiniz belirleyeceksiniz. Şimdi telefonların

OPPO Reno 3 kamera özellikleri

  • Arkada f/1,8 diyafram değerinde 48 megapiksel 26mm odak uzaklığına sahip ana, f/2,4 diyafram değerinde 13 megapiksel telefoto lens, f/2,2 diyafram değerinde 8 megapiksel geniş açı, f/2,4 diyafram değerinde siyah beyaz 2 megapiksel kamera dizilimi
  • Önde f/2,4 diyafram değerinde 44 megapiksel selfie kamerası

Xiaomi Mi Note 10 lite kamera özellikleri

  • Arkada f/1,9 64 megapiksel 26mm odak uzaklığına sahip ana, f/2,2 diyafram değerinde 8 megapiksel geniş açı, f/2,4 diyafram değerinde makro lens, f/2,4 diyafram değerinde 5 megapiksel derinlik sensörü
  • Önde f/2,5 diyafram değerinde 16 megapiksel selfie kamera

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.