Mobil Ağustos 5, 2020 17:00

Umidigi A7 Ağaya Beleş! Bir De Sürprizi mi Varmış?

Beleşten biraz pahalı Umidigi A7 bey kardeşimiz teşrif buyuruyor. Uygun fiyatı ve güzel özellikleriyle aranan bir telefon olacak gibi görünüyor. Bir de sürprizi var!
Umidigi A7 Ağaya Beleş! Bir De Sürprizi mi Varmış?

Umidigi A7 nihayet burada, abisi A7 Pro’dan sonra Yeni akıllı telefon, 6.49 inç geniş ekran, 4 GB RAM, sekiz çekirdekli işlemci ve 4150 mAh pil gibi görkemli özellikler taşıyor. AliExpress’ten 86.99 $ ‘lık başlangıç fiyatıyla satışa sunulacak ve 24 Ağustos’tan itibaren gönderilmeye başlanacak. Ancak, Umidigi UWatch 2 halihazırda Amazon üzerinden birçok ülkede satılıyor.

Umidiigi A7 akıllı telefon, 16 megapiksel birincil sensör, 8 megapiksel ultra geniş açılı lens, 5 megapiksel makro lens ve 5 megapiksel derinlik sensörü içeren dörtlü arka kamera modülü ile birlikte geliyor. Donanım, düşük ışıklı ortamlarda bile ayrıntılı fotoğraflar çekmek için yeterince verimlidir. Güzel özçekimler ve görüntülü arama için ön tarafta 16 megapiksel kamera var.

Damla çentikli büyük bir 6.49 inç ekran mevcuttur ve 19.5: 9 en boy oranına sahiptir. Ekran, hoş bir izleme deneyimi getirecek kadar yeteneklidir. 4GB RAM ve 64GB dahili depolamayı birleştiren sekiz çekirdekli bir işlemci ile güçlendirilmiştir. Bununla birlikte, kullanıcı depolamayı  256 GB’a kadar bir MicroSD kartı ile genişletebilir. 10W şarjlı 4150 mAh pil var. Pil, tam şarjla 2 gün boyunca kolayca çalışabilir. Şarj cihazını evde bırakma özgürlüğü sağlar. Konforlu ama şık 2.5D Cam, cihazın hem ön hem de arka tarafında bulunur.
Umidigi UWatch 2S

Umidigi UWatch 2S

Umidigi ayrıca UWatch 2S adlı yeni bir akıllı saat tanıttı. Geçen yıl piyasaya sürülen popüler UWatch 2 akıllı saatin halefi. Yeni saatte birkaç gelişme var ve Amazon’da 35,99 $ fiyatla satılıyor. UWatch 2S, uçak sınıfı alüminyum kullanılarak üretilmiştir ve tam şarjla yaklaşık 15 gün dayanır. Diğer özellikler, özelleştirilebilir saat yüzlerine sahip renkli bir dokunmatik ekranı içerir. Saat 14 spor modunu ve 5ATM suya dayanıklılığı destekler. Kalp atış hızını, aktiviteyi etkili bir şekilde izleyebilir ve müziği uzaktan kontrol edebilir. Akıllı saati kullanarak kamerayı uzaktan kontrol ederek güzel anlarınızı  tek bir karede yakalayabilirsiniz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.