Mobil Ağustos 5, 2020 12:00

Ucuz fiyatlı akıllı saat mi arıyorsunuz? Bu haber tam size göre

Ucuz fiyatlı akıllı saat pazarında neler oluyor? Hangi ürünler ne akdar fiyata satılıyor? En dikkat çeken ürünler hangileri? Sizler için derledik...
Ucuz fiyatlı akıllı saat mi arıyorsunuz? Bu haber tam size göre

Giyilebilir ürünler yaşanan pandemi sonrasında oldukça önem kazandı. Özellikle evde hareketsiz geçirdiğimiz günlerde bizi harekete geçirmek için iyi bir sebep olan bu ürünler herkes tarafından merak ediliyor. Giyilebilir ürünler pazarında en çok kullanılan ürünler ise akıllı saatler. Son dönemde üreticiler ucuz fiyatlı akıllı saat pazarında ilginç ürünler ortaya koymaya başladılar.

Bizde teknoburada.net olarak MediMarkt.Com.Tr adresinden sizler için seçtiğimiz bazı ürünler paylaşmak istedik. MediaMarkt‘ta oldukça fazla ürün var. Mağazalara giderek güvenli bir ortamda bu saatleri deneyimleme imkanına da sahipsiniz.

AMAZFIT Bip A1608 Akıllı Saat Beyaz

Madem uygun fiyatlı ürünlerden bahsediyoruz ilk sıraya AMAZFIT Bip A1608 modelini alalım. Tasarımı ile Apple Watch andıran bu ürün 1,28 inç ekran boyutu ve 176×176 çözünürlüğü ile genel kullanıcı deneyimi tarafında oldukça başarılı bir sonuca imza atıyor. 499 TL fiyatı ile de cebinize zarar vermeyen bu saatin bildirim gösterme, spor takibi ve saatiniz ile tam uyumluluk sağladığını belirtelim.

AMAZFIT Bip A1608 Akıllı Saat Beyaz

ALCATEL MB12 Wristband Akıllı Bileklik

Akıllı saatler kadar işe yarayan akıllı bileklikler de son dönemde fiyat tarafında oldukça güzel bir performans ortaya koyuyor. ALCATEL MB12 Wristband Akıllı Bileklik ise bu noktada fiyatı, metal tasarımı ve özellikleri ile yine öne çıkan ürünlerden birisi. Yalnız şunu belirtelimç Bu ürün kadınlar için üretilmiş bir ürün. En azından bize öyle geldi. Annenize, eşinize ya da sevgilinize bu ürünü kesinlikle alabilirsiniz. Bluetooth 4.2 bağlantı çeşidi ve OLED ekranı sayesinde 1 hafta kullanım ömrü de sunan bu akıllı bileklik ile adımlarınızı sayabilir ve telefondan gelen bildirimleri de görebilirsiniz. Fiyatın da 179 TL olduğunu hatırlatalım.

ALCATEL MB12 Wristband Akıllı Bileklik

SAMSUNG Galaxy Fit E

Biraz daha bilinen bir marka almak istiyorsanız SAMSUNG Galaxy Fit E imdadınıza yetişiyor. Sadece 249 TL’lik fiyatı ile cep yakmayan bu akıllı bileklik 0,79 inç OLED ekranı ve 193 piksel de yoğunluğu ile oldukça iyi bir seçenek olarak görülüyor. Bu üründe de telefon bağlantısı ve adım sayar, kalp atışı sensörü gibi özellikler bulunuyor. Beyaz rengini de oldukça beğeneceksiniz…

SAMSUNG Galaxy Fit E

AMAZFIT A1922 GTR Lite-47mm Aluminyum Alloy Akıllı Saat

Amazfit ürünleri hem fiyatları hem de tasarımları ile ucuz fiyatlı akıllı saat pazarında ciddi anlamda öne çıkıyor. 47mm çapa sahip AMAZFIT A1922 GTR Lite ise bu noktada akıllı saat pazarında uygun fiyatı ve gerçek saat tasarımı ile hoşunuza gidecek bir ürün. Karşıdan bakıldığında Huawei Watch GT gibi bir imaj da bırakmıyor değil. 999 TL‘lik fiyatı ise parasının tam karşılığı. 1,28 inç ekran boyutu ve 176 piksel yoğunluğu ile ekran tarafında sizi tatmin edecek bu saatin 420 mAh pil gücü ise uzun süre bu saatin kullanılabilmesini sağlıyor.

AMAZFIT A1922 GTR Lite

HUAWEI Watch GT2e Hector B19S

Madem bin TL sevieysine çıktık o zaman özellikle önerdiğimiz HUAWEI Watch GT2e modelini sizlere önerelim. Bugün 1.047 TL seviyesinde satışa sunulan Watch GT2e modeli Kirin A1 yonga seti ile performans tarafında oldukça başarılı bir grafik çiziyor. AMOELD ekranı ve 455 mAh pil kapasitesi ile 2 haftalık kullanım ömrü sağlayan bu ürünün ağabeyi Watch GT2 ve Honor Magic Watch serisini incelemiş ve bu ürünlerden çok memnun kalmıştık. Bunu da sizlere kesinlikle öneriyoruz…

HUAWEI Watch GT2e Hector B19S

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.